Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 91 10
Sex Studio 165621
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αλλη μιά σύντομη κριτική μιας και η συνεύρεση δεν αντέχει σε μακροσκελείς περιγραφές η διθυράμβους.Νυχτερινή επιδρομή στον γνωστό πιπινοχώρο ,χωρίς στοχοποίηση .Στο ρόστερ της βραδυάς μου εκανε κλικ η Τζενη οπότε και κατέθεσα το σαραντάρι πορνοπαράβολο για απλή συνεδρία.Πρόκειται γιά ενα μελαχρινό πορνίδιο με εκφυλη φατσούλα και μινιον σωματότυπο,φυσικό ζουμερό στήθος και μία γενικότερη εμφάνιση που πιπινοφέρνει .Σαλονάρει αεράτη και χαμογελαστή με πονηρό βλέμμα οπότε και ευκολα την επιλέγεις αν δεν ψάχνεις για μοντέλλες.Με το που μπάινει μέσα αρχίζει τα "έλα γκαβ****ρη μου και ξαπλωσε μωρό μου και τι θα μου κάνεις ,φρασεις που προσωπικά με κάνουν να χάνω την διάθεση που έχω ,ειδικα οταν λέγονται τοσο προσποιητα. Προκαταρκτικά δεν κανει καθόλου (χωρίς να εχει διάθεση για ξεπέτα )μαλλον δεν της βγαίνουν .Αφήνει να της κάνεις εσύ αλλα σε φαση μη με ενοχλειτε και πολύ.Το στοματικό το κατέχει αρκετά σε φαση που μπορεί να σε τελειώσει αλλά το ταλέντο της φτάνει μέχρι εκει .Στον κυρίως αγώνα η κατάσταση κυλάει σε πολύ μετρια επίπεδα με ελάχιστη συμμετοχή από πλευράς της αλλά πολλά ψευτικα ηχητικά εφφέ. Το μόνο καλό με τα επιπλα ειναι οτι δεν μιλάνε αλλα κι αυτο το πλεονέκτημα χάθηκε.Σε καποια φαση βαρέθηκα αλλά λεω δεν μπορεί θα τα καταφέρω ,οπως κι εγινε τελικά .Ματσ μουτσ αποχαιρετισμου ,με καλη διαθεση (δεν μπορώ να πω) και υπομονή στο ενδιάμεσο.Στο τέλος θυμήθηκα οτι την ειχα ξανασυνατησει πριν δυο περιπου χρόνια στο Π 121 με τις ιδιες περιπου εντυπώσεις οπότε και για τα επόμενα δύο, ειμαι καλυμμένος.

Στα θετικα
Εμφανιση που θα ενθουσιάσει τους γκαβλ********δες
Δεν βιάζεται
Ευγενικη με καλή διάθεση

Στα αρνητικά
Ελάχιστη συμμετοχή
Φτωχό λεξιλόγιο (επειγόντως μπαμπινιώτης)
Πολύ fake συμπεριφορά
Δεν τα παει καλά με το γυμναστηριο νειωθεις οτι θα λειωσει

Προτείνεται για καυλαντισμενους εικοσάχρονους και για τους λάτρεις του fake PSE

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζένη
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού