Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493503
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιτέλους βρήκα ένα λόγο - την Άλις για να επισκεφτώ το εν λόγω μαγαζί το οποίο πραγματικά είναι από τα καλύτερα σε εξοπλισμό και καθαριότητα. Η τσατσά ευγενικότατη και η Άλις μόλις την είδα ήταν εντός των προδιαγραφών μου... οπότε και εισήλθα στα ενδότερα -με απλό πρόγραμμα- για μία περαιτέρω διερεύνηση του θέματος.
Η ΆΛις είναι μία όμορφη κοπέλα κοντούλα περίπου 25 ετών από Ισπανία όπως λέει και με πλούσια προσόντα όσον αφορά το στήθος -4άρι φυσικό- το οποίο και μου τόνιζε συνεχώς για τη φυσικότητά του -πράγματι- γλυκό προσωπάκι, οπίσθια γεμάτα και γενικά καμπυλάτη σιλουέτα. Βλέποντάς τη θέλεις να την ξεσκ...ς στο σέξ. Πράγματι πέρασα ωραία ξεκινώντας με αρκετά προκαταρκτικά, πολύ καλή πίπα όρθιος στο κρεβάτι όπως γουστάρω μετά ιεραποστολικό και πισοκολητό και το κερασάκι υπέροχη έκπληξη ήταν το χύσιμο στο τεράστιο στήθος της...Άδειασα τελείως...τις μπουκάλες κάβλα σκέτη. Με ρώτησε πως μου φάνηκε και απάντησα φυσικά πως ήταν υπέροχα. Αποχεραιτιστήκαμε με ένα γλυκό φιλί σχεδόν στο στόμα...Όλα ωραία και φυσικά συστήνετε ανεπιφύλακτα γιατί αξίζει το κορίτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Alice
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2013
Kαι πού μπορούμε να τη βρούμε τώρα; Δεν τη βλέπω πουθενά στις βάρδιες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1