Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο ΣΕΦ με μπόλικο οθωμανικό δεν θα μπορούσε να πέραση χωρίς και δικια μου κατάθεση
ο στόχος ήταν από την αρχή η Μάγια ή να δω τουλάχιστον αν είναι ίδια με της φωτό και μετά να αποφασίσω έτσι μετά από μια σύντομη βόλτα στον πορνόδρομο πάμε στο στούντιο της Κροκεών για επιτόπου επιβεβαίωση τον υποψιών μου
από το σαλονάρισμα της μείναμε με το στόμα ανοιχτό και οι 3 η Mάγια είναι μια εντυπωσιακότατη νεαρά κοπέλα γύρο στα 25 με μακρί μέχρι την πλάτη καστανοκόκκινο μαλλί, όμορφο πρόσωπο ,για τα δικά μου γούστα ωραίο αδύνατο κορμί με μακριά ατέλειωτα πόδια, γύρο στο 1,75 με στρογγυλό κώλο, και μικρό φυσικό βυζάκι.

πληρώνω άμεσος το αντίτιμο και μπουκάρω στο δωμάτιο για να δοκιμάσω αν είναι καλή μέσα και όχι μονο ένα όμορφο μωρό

υποχρεωτικό μπανάκι γιατί από την καπνα και την ζεστη στο σεφ βρόμαγα ολόκληρος

είσοδος της κοπέλας ταχύτατη ήμουν ακόμα στο ντούζ και ενώ κάποιες άλλες φεύγουν και έρχονται αργότερα μπήκε ευχάριστη ομιλητική, χαμογελαστή, με καλά Ελληνικά αν και καινούρια στο χώρο μόλις μια εβδομάδα, ανεβαίνει στο κρεβάτι και μου αρχίζει τα κόλπα με χορούς και στησίματα ενώ σιγά σιγά έκανε και ένα στριπτιζάκι με εμενα να έχω καυλώσει μέσα από το μπάνιο

ανεβαίνω στο κρεβάτι με τα γόνατα κοντά της, και το εργαλείο κοντά στο πρόσωπο της και άρχισε να ασχολείται με τα χερια της και με την γλώσσα στα αρ@@@ια με καλο καραμέλωμα ενώ μου είχε σηκώσει ένα από τα ατέλειωτα της πόδια ψιλά και εγώ ασχολιόμουν με το ξυρισμένο γατάκι και κωλαράκι της χωρίς να βάλω δάχτυλο μέσα μονο επιφανειακά

μετά από αρκετή ώρα πέρασμα προφυλακτικού για μια ήρεμη αργή και αισθησιακή πίπα χωρίς να είναι το δυνατό της σημείο αλλα δεν την λες και κακή
και εμενα να συνεχίζω της ανασκαφές

στα του sex τώρα αρχίσαμε με εμενα από επάνω και όλες της παραλλαγές του με τα πόδια κάτω, ψιλά ,τυλιγμένα επάνω μου στο πλάι,
από κοντά και αγκαλιασμένη με εκείνη να μου γλυφή το μπράτσο,
μετά από αρκετή ώρα γυρνάει στα τέσσερα, και μετά ξαπλωμένη μπρούμυτα

ενώ όλοι την ώρα ήταν τρυφερή σε gfe still με καλά στησίματα και ικανοποιητική συμμετοχη σε όλες της στάσης με καβλοτικά βογκητά χωρίς υπερβολές και πολλές φορες έδειχνε να το ευχαριστιέται και εκείνη.

Ενώ για τέλος είχαμε πίπα και χήρα βοηθειας για μια συνεύρεση που όπως υπολογίζω πλησίασε το μισάωρο

ενώ μετά το τέλος μας βρήκε αγκαλιά και μούσκεμα από τον ιδρώτα και τους δυο με δικά της σχόλια πως πέρασε και εκείνη καλά κάτι που επιβεβαίωσε με ένα φίλη στο στόμα φεύγοντας

ενώ μόλις με άκουσε να βγαίνω από το δωμάτιο για να φύγω ξαναβγαίνει να με χαιρετίσει κάτι που έκανε εντύπωση γιατί σπανίως κάνουν κοπέλες και μένουν σε μια τυπική χαιρετούρα μέσα από το κουζινάκι

αυτά από την εμπειρία μου με την Μάγια για μια συνεύρεση θετικότατη που από την αρχή μέχρι το τέλος φάνηκε ότι ταίριαξε η χημεία μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2013
Ωραία κριτική φίλε, η δυνατή εμφάνιση της Μάγιας είναι δεδομένη αλλά φαίνεται συνδυάζει και δυνατές υπηρεσίες, οπότε στοχοθετήθηκε!
lsh
lsh
28 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστώ φίλος Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
πρέπει να δοκιμαστή και από άλλους για να σιγουρευτεί ότι όντως είναι έτσι και δεν έτυχε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2