Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271255
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν είναι λίγες οι φορές που έχω συναντήσει τη Μαντόνα σε τσάρκες που έχω κάνει.Έχουμε γνωριστεί πιο παλιά στο συγκεκριμένο μαγαζί καθώς έχω περάσει περίπου δύο φορές μαζί της αφήνοντάς μου αρκετά καλές εντυπώσεις.Το τελευταίο καιρό βέβαια είχε κάνει λίγες εμφανίσεις με αποτέλεσμα όποτε δουλεύει να γίνεται κάτι σαν "λαϊκό προσκύνημα"...

Σήμερα αφού είχα δει στο πρόγραμμα πως θα εργάζεται στη πρωινή βάρδια είπα να περάσω μία βόλτα...Παρκάρισμα με λίγη δυσκολία λίγο πιο κάτω καθώς τα πρωινά με τα συνεργεία έχει ένα θέμα...Με υποδέχτηκε η υπηρεσία η οποία με ενημέρωσε πως είναι οι τελευταίες βάρδιες του μαγαζιού καθώς το Σάββατο 27/4 θα κλείσει...Η Μαντόνα βγήκε από τη κουζίνα αεράτη και με ένα σέξυ fishnet έκανε ένα γύρο στο στύλο.Δεν μπόρεσα να αντισταθώ και μίας και τη συγκεκριμένη ώρα δεν είχε πολύ κόσμο,πέρασα στο δωμάτιο...

Για όσους δεν γνωρίζουν τη Μαντόνα που πιστεύω είναι πολύ λίγοι,πρόκειται για μία ξανθιά γυναίκα με μακρύ μαλλί κάτω από τους ώμους,ενισχυμένο στήθος πολύ καλό στην αφή,όμορφο σώμα με πολύ καλές αναλογίες και έκφυλο πρόσωπο.Αρκετά εντυπωσιακή γυναίκα,όπως την αποκαλούν αρκετοί...

Αφού έκανα ένα χαλαρωτικό μπάνιο ξάπλωσα στο κρεβάτι για να τη περιμένω βλέποντας στην tv εκπαιδευτικά προγράμματα...Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή ήρθε στο δωμάτιο,με πολύ καλή διάθεση και ξάπλωσε δίπλα μου.Συζητήσαμε λίγο σε φιλικό κλίμα για τις ημέρες απουσίας της αλλά και για κάποια θέματα μέχρι που κάποια πεταχτά φιλιά πήραν θέση για να "σπάσει ο πάγος"...Δεν άργησε να ξεκινήσει τα προκαταρκτικά,έτσι άρχισε να τρίβει το σώμα της πάνω στο δικό μου αλλά και να με φιλάει στο λαιμό επιτυγχάνοντας την ανόρθωση...Έβγαλε το λευκό fishnet που φορούσε και μου προσέφερε ισπανικό με το πλούσιο στήθος της...Συνέχεια και πάλι με κάποια γλωσσόφιλα για να καταλήξουμε σε πέρασμα του προφυλακτικού.Έναρξη στοματικού,πολύ καλό με άψογη τεχνική,χωρίς καθόλου χρήση χεριού και με αρκετό καραμέλωμα στα α@@@κια...
Δύο στάσεις σημάδεψαν τη αποψινή μου συνάντηση με την εντυπωσιακή Μαντόνα.
Πρώτη στάση το πισωκολλητό σε άψογο στήσιμο από μέρους της και αληθοφανείς αναστεναγμούς.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με κάποια γλωσσόφιλα αλλά και γρήγορους ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου χωρίς ίχνος βιασύνης και συνεχίσαμε τη συζήτηση που είχαμε ξεκινήσει πριν,παρόλο που το κουδούνι είχε χτυπήσει δύο φορές.Με ένα πεταχτό φιλί ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον λέγοντάς της πως "κάπου θα τα πούμε",καθώς το μαγαζί θα παραμείνει κλειστό...

Μία πολύ καλή συνάντηση όπως και οι προηγούμενες που είχα μαζί της.Δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως γράφονται αρκετά για την εν λόγω κοπέλα...Εγώ όπως έγραψα και στο τίτλο της κριτικής μου τη θεωρώ super καθώς μέσα στο δωμάτιο προσαρμόζεται ανάλογα με το τι θέλει ο πελάτης της κάνοντας τον να φεύγει ικανοποιημένος.Το θέμα είναι τώρα που θα κάνει τις εμφανίσεις της και πότε θα τις κάνει...Ελπίζω σύντομα πάντως!


Όλα τα παραπάνω συνέβησαν στη συνάντησή μου με τη Μαντόνα,εσείς βέβαια μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.819
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2013
Τι εννοείς φίλε "το σάββατο 27/4 θα κλείσει" ;; για πασχαλινές διακοπές ελπίζω έτσι ;; Δώσε πληροφορίες, ο λαός αγωνιά !
27 Απριλίου, 2013
Μακάρι να ήταν για Πασχαλινές διακοπές...Δυστυχώς λόγω της οικονομικής καταστάσεως έχουμε ακόμα μία απώλεια από τη Βριλησσού!Κλείνει οριστικά!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2