Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824450
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας περισσότερο από ενάμιση μήνα να "ξεφορτώσω" λόγω οικονομικών δυσχερειών, η αντίστασή μου λύγισε με την εμφάνιση μόνο για λίγες βάρδιες μιας καινούριας κοπέλας στο 104 η οποία εύχομαι κιόλας να παραμείνει στο εν λόγω studio. Το όνομά της Τζούλι και ο λόγος που αποφάσισα να διαθέσω ένα ποσό απ' τα πενιχρά οικονομικά μου για πάρτη της ήταν κυρίως η εμφάνισή της για την οποία είχα ακούσει τα καλύτερα από φίλους συναγωνιστές που την είχαν γνωρίσει με διαφορετικό όνομα από άλλο studio που δούλευε παλιότερα. Οι επιδόσεις της ήταν μάλλον ένα ερωτηματικό καθώς είχε λιγοστές κριτικές απ' το προηγούμενο μαγαζί που εργαζόταν αλλά αποφάσισα να το ρισκάρω. Επίσκεψη λοιπόν την Τρίτη 23/4 στις 1:45 τη νύχτα. Parking όπως πάντα εύκολα έξω ακριβώς απ' το studio, καθημερινή γαρ. Μπαίνω στο studio, άδειο το σαλόνι (μας έφαγε η κρίση), παρόντες η Ρούλα για υπηρεσία, ο σεκιουριτάς και οι δυο κοπέλες, Νάνσυ και Τζούλι. Εγώ ούτως ή άλλως είχα πάει συστημένος για την Τζούλι την οποία ζήτησα κιόλας να δω πρώτα. Εμφανίστηκε στο σαλόνι με σκέρτσα φορώντας ένα όχι αποκαλυπτικό δυστυχώς μαύρο φορεματάκι αλλά το υπέροχο πρόσωπό της (φορούσε και γυαλάκια), το μεγάλο στήθος της που διαγραφόταν κάτω απ' το φόρεμα και κυρίως το ύψος της και οι τρομερές αναλογίες της δε μου άφησαν και πολλά περιθώρια να το σκεφτώ. Πλήρωσα 50 ευρώ για 69 και ισπανικό (λόγω εκπτωτικής βραδιάς το 69 ήταν στα 40 ευρώ) στη βαριεστημένη και καθόλου ευχάριστη Ρούλα (γι' αυτό και το 7άρι) και ανέβηκα στο αγαπημένο μου χρόνια τώρα δωμάτιο 3 το οποίο ήταν ως συνήθως πεντακάθαρο και με όλα τα κομφόρ. Μετά από λίγο ανεβαίνει και η Τζούλι και γνωριζόμαστε διακρίνοντας μια σχετική αμηχανία από μεριάς της η οποία όμως δικαιολογείται απ' τη στιγμή που δούλευε σε έναν καινούριο γι' αυτή χώρο. Μόλις γδύνεται συνειδητοποιώ ότι η αρχική μου εντύπωση ήταν σωστή και πρόκειται όντως για γυναικάρα: Ξανθιά με πανέμορφο πρόσωπο και σοφιστικέ γυαλάκια για τους έχοντες φετίχ μ' αυτά, πανύψηλη με τρομερές αγαλματένιες αναλογίες, μεγάλο στήθος πειραγμένο αλλά υπέροχο σε όψη και αφή, ο κώλος της χωρίς να είναι κακός όχι το πιο δυνατό σημείο της. Πέφτει πάνω μου με καβλιάρικη διάθεση αρχίζοντας υπέροχα προκαταρκτικά που περιελάμβαναν χάδια και γλειψίματα στα σωστά σημεία. Highlight το γλείψιμο στα @@κια από μεριάς της με παράλληλες μαλάξεις με το υπέροχο στήθος της όπου σε ανάβουν στο λεπτό. Σύντομα μου προτείνει να της κάνω ένα μασάζ. Έτσι κι έγινε με την Τζούλι να πέφτει μπρούμυτα και να αφήνεται στην περιποίηση των χεριών μου. Μετά από λίγο αρχίζω να τη φιλάω από το λαιμό μέχρι κάτω στην πλάτη και γρήγορα περνάω στο επίμαχο σημείο όπου της ζητάω να γυρίσει ανάσκελα για να τη γλείψω για ώρα μια διαδικασία που προσωπικά με διεγείρει όσο καμία άλλη, πόσω μάλλον όταν έχω απέναντί μου μία γυναίκα σαν την Τζούλι. Κοπλιμέντα από μεριάς της για τις επιδόσεις της γλώσσας μου και συνέχεια ως συνήθως στο υπέροχο και μάλλον δουλεμένο γκρόβερ της (αν και τα προγράμματά της δεν περιλαμβάνουν πρωκτικό). Προσοχή αφήνει δάχτυλο στο μουνάκι της, όχι όμως και στο κωλαράκι της, της το ζήτησα και αρνήθηκε ευγενικά λέγοντάς μου ότι προτιμάει τη γλώσσα μου. Έχοντας ήδη καβλώσει απίστευτα της προτείνω να με γλείψει κι εκείνη αφού πρώτα κάναμε ένα ωραιότατο ισπανικό το οποίο το κατέχει πριν περάσουμε το σκουφάκι. Συνέχεια με μια πολύ καλή πίπα με εναλλαγές από μεριάς της επιμονής στο κεφάλι και deep throat. Κατόπιν 69 μετά από δικιά μου προτροπή όπου για να γίνει αντιληπτό πόσο ψηλή γυναίκα είναι αρκεί να σημειώσω ότι είναι ίσως η πρώτη φορά σε 69 όπου ίσα που έφτανε η γλώσσα μου στα μουνόχειλά της (είμαι 1,76 στο ύψος). Κάπου εκεί αποφασίζω να περάσουμε στο σκληρό ροκ με πρώτη στάση την Τζούλι από πάνω μία στάση που δεν την "έχει" και πολύ. Εδώ να σημειώσω ένα σημαντικό μειονέκτημα της κοπέλας, βάζει πολλή κρέμα με αποτέλεσμα η διείσδυση να είναι υπερβολικά χαλαρή πράγμα το οποίο πιθανότατα θα έχει αντίκτυπο αργά ή γρήγορα και στην ποιότητα της στύσης. Λίγο γλείψιμο ακόμα κατά την αποχώρηση και συνέχεια με ιεραποστολικό και την Τζούλι στην άκρη του κρεβατιού. Η στάση αυτή ίσως είναι η καλύτερή της, δείχνει να τη γουστάρει κι η ίδια, κουνιέται κατάλληλα και αποδίδει 100%. Κάπου εκεί κόντεψα να χύσω πρόωρα αλλά κρατήθηκα γιατί ήθελα να την πάρω και πισωκολλητό και να τελειώσω στο υπέροχο στήθος της. Συνέχεια λοιπόν με εκείνη στα 4 και μετά πάλι ιεραποστολικό όπου την ώρα που ένιωθα πως θα τελειώσω βγήκα για να τελειώσω στο στήθος της πράγμα το οποίο μου είχε προτείνει κι η ίδια. Έτσι έγινε με την Τζούλι ξαπλωμένη ανάσκελα. Μετά πλυθήκαμε και ντυθήκαμε και η κοπέλα με χαιρέτησε με ευχάριστη διάθεση δίνοντάς μου ένα πεταχτό φιλί στο στόμα. Συμπερασματικά μιλάμε για μια γυναικάρα μάλλον με pse διάθεση η οποία κατέχει την τέχνη της, πλην όμως δεν είναι πολύ θερμή και διαχυτική με τον πελάτη κρατώντας κάποιες αποστάσεις. Αν βελτιώσει κι αυτό πιστεύω ότι θα αποτελεί μία άκρως αξιόπιστη επιλογή. Στη σχέση απόδοσης - τιμής προφανώς 10άρι λόγω της εκπτωτικής βραδιάς, η εμπειρία με την Τζούλι και με δεδομένες τις τιμές των studio άξιζε το 50άρι. Όσοι λατρεύετε τις ψηλές κι εντυπωσιακές γυναίκες προλαβαίνετε να την επισκεφτείτε μιας και θα κάνει κάποιες βάρδιες ακόμα μέχρι την Κυριακή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.603
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού