Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Μαρκέλα την είχα δει σε τσάρκα μου το καλοκαίρι που μας πέρασε, αλλά δεν έκανα τον κόπο να περάσω στο δωμάτιο.Μόλις πληροφορήθηκα για την επιστροφή της,έτρεξα σχεδόν αμέσως να την τιμήσω.Έφθασα στο στούντιο λίγο πρίν τις 4 το απόγευμα,όπου με υποδέχθηκε η κ.Λίτσα!!Μικρή αναμονή στο σαλόνι,μέχρι να εμφανιστεί ο ξανθός άγγελος που ακούει στο όνομα Μαρκέλα!!Η εμφανισή της είναι αυτό ακριβώς που μου αρέσει....ξανθό μωρό,με καλλίγραμο σώμα,μετρίου αναστήματος,ενώ σε σχέση με το καλοκαίρι έχει πάρει 1~2 κιλά τα οποία όμως προσδίδουν άλλη χάρη στο σώμα της.Επίσης,πολύ όμορφος κώλος και ένα γεμάτο 3αρι στήθος το οποίο είναι λίγο πιο σκληρό στην αφή(silicone valley,αλλά εμένα δεν με χάλασε καθόλου Μεγάλο χαμόγελο).Πλήρωσα το αντίτιμο των 50€ και πέρασα στο δωμάτιο,με την Μαρκέλα να μου φέρνει σφραγισμένη πετσέτα για να κάνω ένα γρήγορο ντουζάκι.Μικρή αναμονή και είσοδος του αγγέλου στο δωμάτιο,φορώντας ένα μαύρο μαγιό το οποίο κολάκευε τόσο το στήθος της όσο και τον όμορφο κώλο της!!Ξεκίνησε με φιλιά,χάδια,τριψίματα και γλειψίματα στο σώμα μου με εμένα να ανταποδίδω την περιποίηση της....κάπου εκεί κατευθύνθηκε και προς τα μπαλάκια μου!!Απίστευτο γλείψιμο με πολύ σάλιο,στην κυριολεξία μου τα μούλιασε,με αποτέλεσμα να είμαι έτοιμος για να ξεκινήσουμε τον αγώνα!!Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκινάει μια βαθιά πίπα(deepthroat),με το καυλί μου να χάνεται μέσα στο στόμα της....Η πίπα της μακράς διάρκειας η οποία με έφθασε στο ζενίθ της καύλας,ενώ άκρως καυλωτικό ήταν το βλέμμα της όταν είχε τον πούτσο μου στο στόμα της.Κάπου εκεί της ζήτησα να ξεκινήσει ο αγώνας,με την Μαρκέλα να ανεβαίνει πάνω μου σε στάση cow girl,όπου στηριζόταν στα πέλμα της και ανεβοκατέβαινε πάνω στο καυλί μου.Στην συνέχεια έγειρε το κορμί της πάνω μου,δίνοντας μου την δυνατότητα να γλείφω το στήθος της και να πιπιλάω τον λαιμό της!!Αλλαγή στάσης,με την Μαρκέλα να στήνεται στα τέσσερα και με εμένα να αρχίζω ένα δυνατό σφυροκόπημα,κάπου εκεί ακούστηκαν οι πρώτες φωνές,ενώ έπεσαν και μερικά χαστουκάκια στα κωλομάγουλα Γλώσσα Κουράστηκα από την προσπάθεια,ξάπλωσα με την Μαρκέλα να μου περιποιείται το καυλί μέχρι να ηρεμήσω....ενώ μου ζήτησε να την πάρω ιεραποστολικά με εμένα να χουφτώνω το στήθος και να φιλάω τον λαιμό της!!Χαλαρό γαμήσι για να παρατείνω την ερωτική διάθεση,αλλαγή και ανεβαίνει εκ νέου πάνω μου,αυτή την φορά σε reverse cow girl,όπου αμφότεροι κοιτούσαμε τα ειδωλά μας στον καθρέφτη Κουλ
Αλλαγή στάσης,με την Μαρκέλα να με πιάνει από το χέρι και να μου ζητάει να την πάρω στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη Κουλ Δεν το σκέφτηκα καθόλου,υπάκουσα στο κάλεσμα του ξανθού αγγέλου και ξεκίνησα ένα δυνατό συφοκόπημα χωρίς τέλος,όπου το ένα μου χέρι είχε αράξει στο στήθος της,με εκείνη να κάνει ένα απίστευτο σπάσιμο μέσης και με κοιτούσε μέσα στα μάτια με το λάγνο βλέμμα της.Ένοιωσα το τέλος να πλησιάζει,οπότε την ξάπλωσα στο κρεββάτι με εκείνη να μου εξαφανίζει για ακόμη μία φορά τον πούτσο στο στόμα της.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό,με τα πόδια της Μαρκέλας να είναι τυλιγμένα γύρω από την μέση μου,με εμένα να ξεκινάω ένα χαλαρό σφυροκόπημα αλλά μετά από 2 λεπτά ήρθε το τέλος.

Συμπερασματικά,η χημεία μας ταίριαξε στο 100% με αποτέλεσμα να περάσω ένα ευχάριστω 20λεπτο στο δωμάτιο,με μια πανέμορφη γυναίκα η οποία ξέρει να ευχαριστήσει έναν άντρα!!Ενδείκνυται τόσο για τους λάτρεις του gfe,όσο και για τους λάτρεις του pse,μιας και μπορεί να υποστηρίξει και τους 2 ρόλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού