Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83082
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Θα μιλησω οσο πιο αντικειμενικα μπορω,δε ειμαι ουτε ημουν και ουτε θα γινω ποτε φαν της Εμμας.Ο μονος λογος που περασα μαζι της ειναι το οτι δεν ηθελα να γαμαω τις ιδιες και τις ιδιες κοπελες,ηθελα μια πορνοανανεωση ΜαλακίαΜαλακία και διαβαζοντας ολες αυτες τις επικες κριτικες για τη συγκεκριμενη κοπελα ειπα να ριξω νερο στο κρασι μου ειδικα οσο αφορα το κομματι της εμφανισης,δε μου αρεσει καθολου σαν εμφανιση η Εμμα και να περασω μαζι της λιγα ομορφα λεπτα.Δινω το 40αρι στην ευγενεστατη υπηρεσια και περασα στο πεντακαθαρο δωματιο.Μετα απο κανα 2-3 λεπτα μπαινει η Εμμα,συστηνομαστε.Αρχιζει να μου κανει και κατι κομπλιμεντα για την εμφανιση μου , το σωμα μου μπλα μπλα μπλα...Τεσπα ερχεται στο κρεβατι και βγαζει τον κορσε με τις ζαρτιερες που φορουσε (σετ εσωρουχων που μου αρεσει αρκετα εμενα προσωπικα) της λεω να μην το βγαλει και μου λεει οτι δεν γινεται γιατι την ενοχλει Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;.Τι τα φορας τοτε μωρη σαυρα??? Τα βγαζει βγαινουν φορα παρτιδα τα μπιζελια της (βυζια της) ψιλοξενερωνω...Η αναπνοη της μυριζε ασχημα,ηταν αρκετα πιωμενη θα ελεγα,αν και δεν ηταν αργα ουτε 21.00 ηταν.Με φιλαει στο στομα,αλλα προσπαθω να την αποφυγω γιατι η μυρωδια ηταν εντονη και ασχημη.Αρχιζει μια πιπα σε τετοια θεση ωστε να μην μπορω να κανω τπτ.Ισα ισα επιανα τον κωλο της.Μου κανει κι ενα γρηγορο αρχιδογλειψιμο και με οραει την καποτα.Τη λεω να ανεβει απο πανω μου,ανεβαινει και μετα απο 2 λεπτα λεει οτι πρεπει να τελειωσω...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! 40 ευρω για ουτε 10 λεπτα τι να πω... Εκει ψιλο κοπηκα λιγο,τη βαζω κατω μετα,αλλα εβλεπα οτι δε θα τελειωνα ποτε...Της λεω αν γινεται να τελειωσω με πιπα χωρις καποτα γιατι μου εσφιγγε υπερβολικα το πουλι,ευτυχως δεχεται...Καλη πιπα,εγω σε ορθια σταση,ολα στο στομα της και τελος.Αποχαιρετισμος με ενα φιλι στο μαγουλο και γεια σας...Δεν ενθουσιαστηκα απο τις υπηρεσιες της κυριας και φυσικα δε θα ξαναπληρωσω να παω μαζι της.Υπερτιμημενη νομιζω αρκετα σε γενικες γραμμες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Έμμα
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2013
Ξεψιθηκα.!!!! Money MouthΚεφάλι σε τοίχο!
παντως +1...
22 Απριλίου, 2013
Εγω απο οτι καταλαβα μας εκανε τα κεφια στην αρχη ανεβασαμε τα στανταρντς κ τωρα θελει τζακουζια. Ειχε κ στην κατεχακη τζακουζια μωρη γαμιολα;
22 Απριλίου, 2013
απο οτι εχω καταλαβει Η ΕΜΜΑ θα πρεπει να χαρακτηριζετε σε καθε συνευρεση ως ΠΡ και ΜΡ
22 Απριλίου, 2013
Συμφωνω μαζι σου οτι ειναι εξαιρετικα υπερτιμημενη...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4