Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στον εν λογο χωρο για τον οποίο ειχα διαβασει τα καλυτερα
Εψαχνα μια βάρδια την οποια να με βολευει και να ειναι η πολωνέζα η Αφροδίτη.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Ευκολη προσβαση, απλετο parking, καλη υποδοχή με το χαμόγελο στα χείλη, να κεράσει και να ευχαριστησει τον πελατη.

Χωρος προσεγμενος, καθαρός, εξαιρετικές αρχιεκτονικες πινελιές (bravo στον interior designer και στον ιδοκτητη) μου παρουσιάζεται η αφροδιτη για την οποία πηγα και βουρ στο δωματιο μπροστα και δεξιά.

Κοριτσαρος 4οάρης, λιγα κιλά παραπάνω τα οποία δεν με ενόχλησαν καθόλου ισα ισα που μπορώ να πώ οτι ειναι και του στυλ μου.

Δωματιο μεγαλο με ντουζιέρα πεντακάθαρο με ολα τα comfort .

Κανω μπανακι και περιμενα την λεγάμενη πανω στο γνωστο επιπλακι που γουσταρει να βαζει τους πελατες της και να ξεκινα την ιστορία.

Ερχεται στο δωματιο, χαμογελαστη , γλωσσόφιλα με την μια, μου λεει οτι ξερεις οτι γουσταρω να βαζω τους πελατες πανω εδω και να τους γλυφω, της λεω ηρθα προετοιμασμενος, γλειψιμο-μπανιο αρχιδιών Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Ο, σκουφακι το οποίο ζητησα, εξαιρετικό deap throat και στην συνέχεια 69 εγω να γαμαω το στόμα της και να γλυφω το νινάκι της.

Μουσκεμα το αφροδιτάκι , στησιμο στα τεσσερα σφυροκόπημα το οποίο αντέχει κτυπωντας τα κωλομάγουλα της, ανεβασμα πανω μου και ημουν ενα κλικ πριν τελειωσω την οποια σταματω και της λεω θελω να τελειώσω στο στομα σου .Με ξαναπαιρνει στο στομα της και καπου εκει τελειωνω .

Το Αφροδιτακι ειναι σκυλι του πολέμου, η είσοδό της στο δωμάτιο θα την χαρακτηριζα στα ιδια επιπεδα με την Marina 60. Εξαιρετικη δηλαδη, κοριτσαρος να σε ευχαριστησει και να φυγεις γεματος απο το μαγαζι.

Μου ειπε ελα μια καθημερινη να τα πουμε να ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα .

Αφροδιτακι σιγουρα θα σου ξαναέλθω και σε ευχαριστω για αυτο το μισάρωο που μου χαρισες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Taseas Tony Montana
Μέλος
Εγγραφή:
10 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
14
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2013
κοριτσαρος να σε ευχαριστησει και να φυγεις γεματος απο το μαγαζι.


μαλλον να φυγεις απ το μαγαζι εννοεις.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
16 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αδειος ηθελα να πω. δε το εγραψα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2