Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163776
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
λοιπμ πιστος με το ραντεβου με την ιστορια ετσι και εγω πηγα στην ναντια αφου πρωτα ειδα καμια δεκαρια κοπελες και κυριως την μιλφα την ειρηνη την ρουμανα αλλα λογω ρουμανιας την απεφυγα και πηγα στο ναντιακη μας
αφου πρωτα πηγα και μου ειπε οτι δουλευει μεχρι της 7 μετα απο μια τσαεκα μπας και βρω την θεια μελινα την βουλγαρα στη νικηφορου 1α που ηταν και κλειστο ετσι γυρναω πισω στη ναντα μας
σωμα 1,60 λιγα παχακια 38 χρονων μου ειπε σσ μιλαω ρωσσικα και απο το ροστοβ να ντν μια ομορφη πολη της ρωσσιας με αθιαρες γυναικες και μεγαλη παραδοση στην πουτανια
βυζι πεσμενο 2αρι κια κωλο μιλφας
μολις συστυθηκαμε την αποκαλεσα οτι οι υπολοιποι του μπου σε λενε πρωτη μιλφα αλλα γιθα μενα ειναι σχεδον κανονικη ιδια ηλικια περιπου οπετε ειμαι ενας filf futher i would like to fuckΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
kai μου ειπε αρα θα ταιριαξουμε τα χνωτα μας
ειναι ευχαρει και τιμαει τα 40 ευρω για φουλ προγραμμα με μια καλη πιπα με καραμπαλινγκ καλο αλλα και καλο γλωσσοφιλο που φαινεται να το κατεχει οσο γαι τον αγωνα πραγματικα το απολαυσα πρωτα ιεραποστολικα ερωτικα αργα μαζι της μετα στα 4 και στο τελος με τελειωσε με μια σταση αλα ναντια (οχι ναντια κομανετσι) αλλα ναντια απο ερημιτηΜεγάλο χαμόγελο κατι μεταξυ ιεραποστολικου-πλαγιουμε σκυλισια σταση φοβερη σταση ποιημα που δεν αντεξει και εχυσα σε 1 λεπτο ακομα και τωρα που γραφω την θυμαμαι και ξανακαυλωνω
πολυ ομιλητικη και κοινωνικη μονη της δουλευει το μαγαζι που σημαινει ειναι σωστη επαγγελματιας και ποναει το μαγαζι αρα ακι τους πελατες
κετεχει το θεατραλε οπως της ειπα διοτι παλια δουλευε σε μπαρ με ποτα στην ναυπακτο αρα ξερει να σαγηνευει τουσ ανδρες και μαλισττα τηςς εδωσα τα ευσημα για το κρεββατι και οτι ειναι στο θεατρο μοναδικη και γελασε-------ημουν καμια ωριτσα και καναμε μουχαμπετι αφου γνωριζω την γλωσσα της και μου ειπε πολλα αλλα λιγη σημασια εχουν παντως αν εμενα μονιμα ελλαδα-θεσσαλονικη θα ημουν πελατης τησ μονιμος αλλα ελεος ρε παιδια δεν ειναι μιλφ ειναι απλα μια 38αρα!!!!!!
μιλφ ειναι για τους εικοσαρηδες για μας τουσ μεγαλυτερουσ ειναι μια εταιρα συνομηλικιαΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
спасибо Надя

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Νάντια
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
40.244
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού