Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400710
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ντελια-Νταλια δεν ειμαι σιγουρος. Ωραιο το μαγαζακι κ οτι πρεπει να πας με παρεα να πιεις μια μπυρα κ να εχεις μια συζητηση πριν διαλεξεις τεμαχιο.
Παρασυρθηκα απο την εμφανιση (μου φανηκε η πιο ωραια απο τις παρουσες) κ διαλεξα την Ντελια. Μου εκανε νοημα ο φιλος μου "οχι" γιατι καθως την χουφτωνα στο τραπεζι, την χουφτωσε κ αυτος κ τον ξενερωσε λεγοντας του κατι κ του εβγαλε το χερι. Μετα μου ειπε οτι ηταν τοσο αποτομη που δεν υπηρχε περιπτωση να ειναι καλη μεσα, αλλα ηταν ηδη αργα.
Διεκπαιρεωτικη συνευρεση, οχι πως δεν γαμας ενα ωραιο κορμι, αλλα οταν σε στουντιο αντιδρα η τυπισσα οταν της πιανεις τα βυζια (χωρις σφιξιμο), σορρυ αλλα κατι δεν παει καλα...
Ευτυχως που πηρα το απλο των 50.
Συστηνεται αμα ντε κ καλα γουσταρετε να την παρετε, προσωπικα δεν θα την ξαναεπαιρνα ουτε για πλακα.
Υπαρχουν αλλωστε τοσες επιλογες στην κατηγορια των 50+ ευρω.

(Η πιο γλυκια στην επικοινωνια μου φανηκε η Τζεσικα, λογω ανοιχτης λεκανης δεν την πηρα, μαλακια μου καθως αυτο ειναι το πλεονεκτημα του μαγαζιου, μιλας απο πριν κ χρησιμοποεις το ενστικτο για πιο πετυχημενη επιλογη).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντέλια
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
17
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2013
Εχουμε ενα θεματακι............

Ποια πηρες ? Την νετλια'ξ την Ντάλια ???
Δθστυχως υπαρχουν δυο κοπεελς με αυτα ατ ονοματα στο X-Bar και η συγχυση αναποφευκτη.
θα βοηθουσε μια συντομη περιγραφη και να μας ελεγες (λογικα θα θυνασαι)εαν ειχε τατουαζ η οχι στο σωμα της.
Εαν ναι μιλαμε για την Ντέλια, κοπελα που εργαζεται και στα studio της αλυσιδας
Εαν οχι για την Ντάλια μιλαμε για την κοπελα που εργαζεται μονο στο X-Bar και εχει περασμα και απο το Amnezia.

Η Ντελια (με τα τατουαζ) εχει φωτο στο banner του X-bar ενω η ντάλαι οχι.
13 Απριλίου, 2013
Να πάρεις την Τζέσσικα φίλε... Μια χάρα είναι το κορίτσι και με ωραίο κορμί. Έχω ανεβάσει κ κριτική...Σαφώς καλύτερη από τη Ντέλια. Την πατήσαμε κ οι 2 με την περίπτωσή της...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2