Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Sex Studio 308343
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέρασα σήμερα από το 8 επειδή είδα την Αντρέα στο ίντερνετ και εντυπωσιάστηκα.Ο χώρος είναι καθαρός και περιποιημένος,αν και λίγο υπερβολικά σκοτεινός.Η τσατσά εξήγησε με σαφήνεια και περιεκτικότητα τα προγράμματα και κατόπιν πέρασε η Αντρέα.Πλήρωσα και πέρασα.Δωμάτιο άνετο,με νιπτήρα και ντουζιέρα αλλά το κρεβάτι χρειάζεται λίγο λάδωμα.Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή ήρθε το κορίτσι.Η γυναίκα είναι όπως ακριβώς και στις φωτό.Περί το 172,με απλό πρόσωπο,καλό,μαλακό σώμα χωρίς κυτταρίτιδα και τεράστια τεχνητά βυζιά.Στα πλήν έχει μια υπερβολικά ναζιάρικη ενοχλητική φωνή.Απο'κεί και πέρα.Γδύθηκε και ζήτησε να της κάνω ότι θέλω εκτός από το να την δαγκώσω.Με έπνιξε μετά με τα βυζιά της και έκανε από μόνη της Ισπανικό όπου και το μέλος μου εξαφανίστηκε.Προχώρησε στο στοματικό όπου ήταν φιλότιμη μεν,έκανε όμως υπερβολική χρήση δοντιών.Κατόπιν τούτου προχωρήσαμε στην πράξη.Έγινε πρόθυμη εναλλαγή στάσεων,χωρίς ενοχλητικά ψεύτικα βογγητά,ενώ ήταν δεκτική και σε έντονο σφυροκόπημα.Αρνητική εντύπωση έκανε το γεγονός πως λίγο πριν το τέλος βαρέθηκε και είχε ύφος "άντε να τελειώνουμε".Με την εκτόνωση έφυγε σχεδόν αμέσως με αποτέλεσμα να προστεθεί και αυτό ως αρνητικό.Γενικά έμεινα ικανοποιημένος αν και χρειάζεται μερικές βελτιώσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2013
Συναγώνιστη εκπλησομαι ελαφρως.3 φορες εχω παει με την αndrea k παντα καθοταν κανα διλεπτο μετα το περας τόυ αγωνα!!οσο για την φωνη εμενα με φτιαχνει!Γλώσσα
13 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η φωνή είναι περί ορέξεως.Πάντα με ενοχλούσαν οι τσιριχτές φωνές.Ίσως βιαζόταν,δεν ξέρω,με εμένα έφυγε σχεδόν καπάκι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2