Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280624
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήταν πρωταπριλιά, είδα την Ντάρια σε πρωϊνή βάρδια και αφού επιβεβαίωσα ότι δεν ήταν ψέμα, καβάλησα τον τυφώνα και ανέβηκα στο βουνό. Στο δρόμο δεν στάθηκε αρκετό να με εμποδίσει ένας ψευτοαποκλεισμός της αστυνομίας στο πεδίο του άρεως, καθότι ο τυφώνας υπερπηδάει όλα τα εμπόδια.
Μπαίνω στο στούντιο μέσα η τσα2 με καλωσορίζει και σαλονάρουν από μπροστά μου πρώτα η Φρίντα, η οποία μου κέντρισε πολύ το ενδιαφέρων και έχει μπει σε άμεσο στόχο, και μετά η Ντάρια. Περιγραφή δεν χρειάζεται να κάνω αφού υπάρχουν φωτογραφίες της fullface.
Απλό πρόγραμμα στα 50€ και βουρ για το δωμάτιο, το οποίο είναι μεγάλο με καναπέ (αυτόματα μου ξυπνήσαν φαντασιώσεις) ντουσιέρα μεγάλη και ένας καθρέπτης στο ταβάνι πάνω από το κρεβάτι.
Γρήγορο ντουζάκι και στα γρήγορα έρχεται και η Ντάρια. Σύντομη κουβεντούλα με "πικάντικα" σχόλια αρκετά για να με φτιάξουν και ξεκίνημα προκαταρτικών με εκείνη να με φιλάει στα όρθια να ασχολείται με την επίμαχη περιοχή. Βλέποντας τον καναπέ πήγα να κάτσω και εκείνη αμέσως κατάλαβε τη ήθελα. Έχω αράξει σαν πασάς και εκείνη ξεκινάει να με φιλάει από πάνω προς τα κάτω φτάνωντας και στα @@. Σπέσιαλ περιποίηση από μέρους της για να ακολουθήσει μια ισπανική που αν και δεν έχει τα μεγάλα προσόντα έχει όμως φοβερή τεχνική και ξέρει να την κάνει άριστα.
Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα στοματικού άψογο. Με πολλά κοιτάγματα, χωρίς χρήση χεριών και με αυτά τα γυαλιά που φοράει είναι μες τη καύλα.
Σηκώνομαι από τον καναπέ και την πάω στο κρεβάτι με πρώτη στάση ιεραποστολικό, άψογη στάση του σώματος της, με σηκωμένα πόδια, με ανοιχτά, τα πάντα όλα.
Όμως ήθελα να απολάυσω την θέα στα 4, όπου και εκεί ξέρει να στήνεται άψογα, με κοιτάγματα στο καθρέπτη. Είχα λιώσει και οι σφυγμοί είχαν ανέβει. Ένιωσα ότι θα τελείωνα και της ζήτησα να με τελειώσει με στοματικό.
Ξάπλωσα κοίταζα το καθρέφτη στην οροφή και αφέθηκα στα χέρια της όπου με μια φοβερή πίπα με τελείωσε.
Ήρθε ξάπλωσε δίπλα μου μιλήσαμε, αστειευτήκαμε, και μετά από λίγο με αποχαιρέτησε. +20 λεπτά ο χρόνος στο δωμάτιο.
Με λίγα λόγια, η Ντάρια είναι μια πολύ έμπειρη γυναίκα, ξέρει να χρησιμοποιεί άψογα τον ερωτισμό της, το σώμα της, έχει πολύ καλή τεχνική, σε φτιάχνει μόνο και μόνο που σου μιλάει, δεν βιάζεται, τι άλλο να ζητήσει κάποιος...
Αυτά από εμένα και εις άλλα με υγεία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Υπηρεσίες
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.874
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2013
Σταθερη αξια η Νταρια.
Γραφεις (σωστα): ".......για να ακολουθήσει μια ισπανική που αν και δεν έχει τα μεγάλα προσόντα έχει όμως φοβερή τεχνική και ξέρει να την κάνει άριστα."

Το "κακο" ειναι οτι ΕΙΧΕ τα προσοσντα μαις και ειχε τριατι στηθος φυσικοτατο.
Δυστυχως της την εχει "δωσει" με την γυμναστικη και τα εχασε.Γλώσσα
Και τι δε κανουμε αν απρει ακνα κιλο και α το ξαναφτειαξει, αλαλ αυτητον φαβα της.........
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

03 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

από τις καλύτερες συνευρέσεις μου μέχρι στιγμής, κρίμα που δεν είχα προλάβει τα 3άρια, αλλά μπορώ να φανταστώ πόσο καλά θα τα χρησιμοποιούσε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
03 Απριλίου, 2013
έχω κλάση στο γέλιο με τον τίτλο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

έχει δίκιο ο CHE για το 3αρι το είχα δοκιμάσει και εγώ παλιότερα Έρωτας

πάντα έχει κορυφαία απόδοση η Νταριά
03 Απριλίου, 2013
έχω κλάση στο γέλιο με τον τίτλο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

έχει δίκιο ο CHE για το 3αρι το είχα δοκιμάσει και εγώ παλιότερα


πάντα έχει κορυφαία απόδοση η Ντάρια ΈρωταςΈρωτας
10 Σεπτεμβρίου, 2013
Η Ντάρια Έρωτας είναι η αμαζόνα που σε απειλεί, αλλά υπάρχουν τρόποι και την ηρεμείς και τότε γίνεται ένα υπάκουο κορίτσι και τα δίνει όλα Χαμόγελο
N
Ntountaras
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5