Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488537
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη Δευτέρα απόγευμα για ένα διάλειμμα από διάβασμα..Σπασίκλας
Ήθελα κάτι δυνατό να με ανεβάσει μετά από ένα μονότονο ΣΚ και το βρήκα στην υπέροχη Ζανέτ!
Από εμφάνιση είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες και ακόμα καλύτερη με ιδανικά πιασίματα όπισθεν. Αυτός κώλος και αυτά τα πόδια είναι σκέτη αρρώστια!
Στο κυρίως πιάτο, είναι ευχάριστη, δραστήρια, ευγενική, και υπομονετική. Αρκετά καλά προκαταρκτικά, βαθύ στοματικό και συχνές εναλλαγές στάσεων χωρίς βιασύνες και με ηχητικά εφέ χωρίς υπερβολές!
Συνοπτικά, ο συνδυασμός εμφάνισης/συμπεριφοράς είναι σε υψηλό επίπεδο και είναι σίγουρα στις κορυφαίες επιλογές του χώρου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2013
-1 απο μενα γιατι γραφεις μαλακιες!
Την εχω παρει στο Αριστοτελους 5 κι ειναι ξεπετα!
Εχω ανεβασει κριτικη...μπορεις να μου την μαυρισεις κι εσυ με την δικαιολογια οτι ειναι μια απο τις καλυτερες του χωρου!
Κι εγω θα σου απαντησω πως αν ειναι ετσι οι καλυτερες του χωρου αραγε οι χειροτερες πως ειναι?!
28 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε μεγάλε, επείδη δεν πέρασες εσύ καλά με την κοπέλα δεν σημαίνει ότι ισχύει το ίδιο για όλους!
Σε πληροφορώ ότι ήμουν 20' στο δωμάτιο και δεν δυσανασχέτησε ούτε στιγμή.
Απλά πρέπει να καταλάβουμε ότι όπως όλοι οι άνθρωποι έτσι και αυτές μπορεί κάποιες φορές να μην έχουν διάθεση.
28 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@djangoo

"Απλά πρέπει να καταλάβουμε ότι όπως όλοι οι άνθρωποι έτσι και αυτές μπορεί κάποιες φορές να μην έχουν διάθεση."

Να παιρνουν ρεπο οταν δεν εχουν διαθεση τυπε. Να δηλωνουν ασθενεια. Δεν ξερω τι θα κανουν, αλλα οταν ο αλλος σκαει 50ρια και 100ρια για ενα 20λεπτο, η διαθεση πρεπει να ειναι δεδομενη. Επαγγελαμτιες υποτιθεται οτι ειναι. Αλλιως...υπαρχουν και αλλες δουλειες να κανουν. Sorry κιολας...Γερο-μύστης
28 Μαρτίου, 2013
Θα συμφωνησω λιγο με το συναδελφο django οτι οι κοπελες κανουν μια πολη δυσκολη δουλεια αλλα κ οσό αφορα το οτι δεν ειναι απαραιτητο ολοι να χουν καλη εμπειρια με καποια κοπελα αλλα θα συμφωνησω 100% με τον συναδελφο kazabubura οτι οταν εγω κ ο καθενας ακουμπαει 70αρια(που για μενα ειναι 2 εννιαρωρα μεροκαματα λιγο επαγγελματισμος παραανω δεν βλαπτει.ας βαλουν οριο τοτες στους πελατες που δεχεται η καθε κοπελα στην βαρδια της!:thinkingΛύπητι λες τωρα ρε)κ οχι ν αρπαξουμε οσο πιο πολλα μπορουμε
28 Μαρτίου, 2013
Φίλε kazabubura, για να το πω ωμά, όταν υπάρχουν τύποι που κάνουν μπάνιο 1 φορά τη βδομάδα ή τύποι που θέλουν ρίχνουν χαστούκια, να τραβάνε μαλλιά κλπ η διάθεση δεν είναι δεδομένη! Κατά τη γνώμη η καλή διάθεση δημιουργείται με αμοιβαίο σεβασμό.
Σίγουρα υπάρχουν κοπέλες που είναι ξεπέτες και αγενείς, αλλά η υποκειμένικη μου άποψη για τη Ζανέτ είναι ότι τιμάει τα λεφτά που παίρνει. Και σε μένα τουλάχιστον έκανε και καλύτερη τιμη που δείχνει σχετική κατανόηση..
Γενικά πάντως, θα συμφωνήσω ότι τα 50 ευρώ είναι πλέον πάρα πολλά και ευτυχώς κάποια μαγαζιά το έχουν πιάσει και έχουν κατεβάσει τιμές.
Δυστυχώς, η συγκεκριμένη αλυσίδα δεν έχει κατά νου τις βασικές αρχές της μικροοικονομίας..που θα πάει όμως, αργά ή γρήγορα θα προσαρμοστούν!
28 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mα φυσικα μιλησα για μενα και εξεφρασα την αποψη μου...απο που κι ως που θα κατσω να μιλησω για τους υπολοιπους!

Ο καθενας εχει την γνωμη του...εγω θεωρω οτι το σερβις της ειναι για 10-20ευρω μαξιμουμ,εσυ θεωρεις οτι ειναι μια απο τις καλυτερες του χωρου!
Ουτε εγω θα αλλαξω την γνωμη σου ουτε εσυ την δικη μου!
Τουλαχιστον συμφωνουμε σε ενα πραγμα...απο την μεση και κατω(ποδια,κωλος)ειναι φοβερα καλοσχηματισμενη!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6