Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280622
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατ' αρχήν να τονίσω ότι η ημερομηνία είναι στο περίπου και όχι ακριβής. Μετά από μια μακρά αποχή από τα ιδρύματα του αγοραίου έρωτα, έκρινα ότι είχε έρθει η ώρα για μια δυνατή επιστροφή. Το ερέθισμα (κυριολεκτικά και μεταφορικά) μου το έδωσε η επίσκεψή μου στο site όπου διάβασα για το come back της Πάολα στον δρόμο που μεγαλούργησε. Εκεί όπου μπορεί κανείς να την επισκεφθεί χωρίς να χρειάζεται να γυρίζει μισή ώρα για να βρει να παρκάρει, όπως γινόταν στη Σολωμού ή στη Θησέως που δούλευε τον τελευταίο καιρό.
Αφού η κυρία στην υποδοχή με διαβεβαίωσε ότι πρόκειται για τη γνωστή, τη μία και μοναδική Πάολα και όχι για... ιμιτασίον, έδωσα το πενηντάρι και πέρασα στο δωμάτιο. Μετά από λίγη ώρα έσκασε μύτη το μωρό, με ένα κόκκινο συνολάκι πραγματική κόλαση. Πάνε σχεδόν δυο χρόνια από την τελευταία φορά που την είχα επισκεφθεί και όπως είναι λογικό τα σημάδια του χρόνου έχουν κάνει την εμφάνισή τους. Ομως το κορίτσι αυτό έχει έναν αέρα και μια άνεση που σε κάνουν να τα αγνοείς. Τα επόμενα 20 λεπτά ήταν μια βόλτα στο ένδοξο παρελθόν της κοπέλας που έχει γράψει το όνομά της με χρυσά γράμματα στην ιστορία των στούντιο. Ξεκινήσαμε με παθιασμένα φιλία. Η γλώσσα μου έκανε μια στάση στις βυζάρες της τις οποίες χούφτωνα και έγλειφα για αρκετή ώρα. Αν και ελαφρώς πεσμένο το στήθος της εξακολουθεί να αποτελεί το δυνατό της σημείο. Το ισπανικό δωράκι της ήρθε μετά από λίγο για να δώσει τη θέση του σε μια μαεστρική πίπα. Ξεκινήσαμε με εκείνη από πάνω και τα βυζιά της να χορεύουν μπροστά στη μούρη μου, κάτι που με καύλωνε ακόμα περισσότερο. Αναστεναγμοί, προστυχόλογα και συνέχεια με ιεραποστολικό και μετά στο πλάι με τα χέρια μου κολλημένα στις βυζάρες της, τις οποίες τίμησα δεόντως και στο τελείωμα. Μοναδικό «παράπονό» μου ότι δεν άντεξα λίγο παραπάνω για να την πάρω και πισωκολλητά, αφού το στήσιμό της ήταν πραγματικά μοναδικό. Είναι όμως και ένας λόγος να την επισκεφθώ ξανά και μάλιστα το συντομότερο, μιας και την ώρα που γράφω αυτήν την κριτική η κάβλα μου χτυπάει κόκκινο.
Ρε λες να τσεκάρω το πρόγραμμα...?Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού