Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488524
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το βράδυ της Κυριακής 17 Μαρτίου, έχοντας ήδη περάσει ένα εξαιρετικό 36ωρο με Πατρίτσια (Πειραιώς 193) & Βίκυ (Λυκόβρυση)προσέγγισα την οδο Τριγγέτα 3 εις Νέο Κόσμο, στα σύνορα Αθήνας - Ν. Σμύρνης για να κάνω φίκι - φίκι με την Κέντρα. Η οδός είναι αδιέξοδη, ωστόσο κατά τη διάρκεια της ημέρας δεν παρέχει διακριτικότητα διότι σε παίρνουν μάτι από τις γύρω πολυκατοικίες. Εγώ δεν είχα θέμα διότι πήγα βράδυ και με βήμα γοργό. Βλέπετε η κατανάλωση ύδατος και καφέ είχε φέρει την κύστη μου στα όριά της. Έτσι μπήκα μέσα και ΧΩΡΙΣ να δω την Κέντρα, κατέβαλα το 50άρι και έτρεξα στην τουαλέτα που βρίσκεται στον εξωτερικό διάδρομο του μαγαζιού. Βλέπετε, δεν ήταν μόνο το κατρουλιό που με έκανε να μην περιμένω την επίδειξη του εμπορεύματος αλλά και η εγκωμιαστική κριτική που είχα διαβάσει από κάποιον άλλο φίλο εδώ μέσα...
Το δωμάτιο ήταν άδειο και έτσι αφού ανακουφίστηκα στην τουαλέτα, μπήκα μέσα, γδυθηκα και έκανα ντους. Ξέρετε, μερικές φορές σκέφτομαι ότι δεν θα είναι και πολύ ερεθιστικό για την κοπέλα το να μυρίζουν όλοι οι πελάτες το ίδιο. Ίσως θα ήταν καλύτερα να κουβαλόυσαμε ο καθένας το δικό του, ιδιαίτερο αφρόλουτρο Χαμόγελο
Η Κέντρα μπήκε στο δωμάτιο πριν βγω από τη ντουζιέρα, οπότε και υποχώρησε ξανά κλείνοντας πίσως της την πόρτα. Βλέποντας τη να μου χαμογελάει και να ζητά συγγνώμη, λέω "εδώ είμαστε". Το πρόσωπό της είναι αληθινά γλυκό. Διαθέτει όμορφες γωνίες και μακριά, ίσια μαύρα μαλλιά. Όταν ξαναμπήκε είχα πια τελειώσει το μπάνιο μου και την περίμενα ξαπλωμένος. Ξαναζήτησε συγγνώμη για την πρώιμη είσοδό της και ξάπλωσε στο κρεβάτι. Έτριψε λίγο τα βυζιά της στο πέος μου - το οποίο δεν ήταν και πολύ έτοιμο - και κατόπιν έβαλε βιαστικά το προφυλακτικό και άρχισε έναν πεοθηλασμό που δε βοήθησε πολύ ούτε τη στύση μου ούτε τη διάθεσή μου. Είναι αλήθεια ότι μετά από τις δύο προηγούμενες συνευρέσεις μου, δεν είχα την ίδια ζέση για σεξ και φαίνεται ότι δε μπορούσα να περάσω καλά μόνο από κεκτημένη ταχύτητα. Δυστυχώς η Κέντρα δεν είχε το "κάτι παραπάνω" που χρειαζόταν για να με απογειώσει εκείνο τα βράδυ. Κάποια στιγμή τη σταμάτησα από την πίπα και διείσδυσα με εκείνη από κάτω. Μια μπόχα από καφεδοτσίγαρα έφτασε στη μύτη μου. Λίγο μετά άρχισε τα πιο fake βογγητά που έχω ακούσει στη ζωή μου (εξαιρείται μόνο η Μεγκ Ράιαν). Δεν ένιωθα όμορφα. Ύστερα την έβαλα να με καβαλήσει. Εκεί ένιωσα και την αξύριστη τρίχα των ποδιών της σε όλο το μεγαλείο της. Άλλο πρόβλημα: δε συντονιστήκαμε στο ρυθμό. Την ενοχλούσε επίσης που είχα τα χέρια μου στη μέση της και ζήτησε ευγενικότατα να τα χαμηλώσω λίγο. Με τα πολλά της λεω βγαίνω, παίξε τον. Τον έπαιξε η κοπέλα, δεν είπε όχι. Όχι έλεγε το σπέρμα μου που υπο τοιαύτας συνθήκας ηρνήτο να εξέλθει της ουρήθρας. Τι να κάνω κι εγώ, το έριξα μετά από καιρό στη χειρωνακτική εργασία και το τέλος ήλθε μετά κόπων και βασάνων.
Το κορίτσι είχε διάθεση στοιχειώδη σεβασμό στον πελάτη αλλά δεν έκανε τίποτα παραπάνω για να νιώσεις καλά μαζί της. Κακοσμία στόματος, κακό στοματικό, ψευτικά χάδια, απομίμιση ισπανικού, έλλειψη αποτρίχωσης. Α, και το μουνάκι της που με άφησε να το αγγίξω, καλύτερα να μην το είχα κάνει, μύριζε άσχημα. Κοντολογίς, φίλε μου που έγραψες την κριτική "η καλύτερη μελαχροινή πουτάνα της ζωής μου", καταλαβαίνω ότι είχες την καλή πρόθεση να μας βοηθήσεις μεταφέροντας την εμπειρία σου αλλά ήταν σα να πήγαμε με διαφορετικές γυναίκες βρε παιδί μου....
Να της δώσω και ένα ελαφρυντικό: είχε γλυστρίσει στο σπίτι και την πονούσε, λέει, το γόνατο. Κέντρα μου, έχεις πολλά ακόμα να μάθεις. Στην καμπούρα των πελατών σου ενδεχομένως....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Kendra
james tiberius kirk
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
5.137
Πόντοι:
456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού