Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400672
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
απο περιεργια να δω ενα ακομη ημικωλαδικο περασα να δω το καταστημα τους..Ο χωρος καλος,καθαρος..ολα τα κοριτσια πισω απο το παγκο ηταν με ενα βιτεξ και ενα αζαξ και καθαριζαν...Πελατες.....1....εγω..πηγα 5.15 και αφου εκατσα μπαρ για ενα ποτο αμεσα ηρθε η κοπελα ονοματι ΝΤΑΛΙΑ και οχι ΝΤΕΛΙΑ οπως ανεφερε...υπαρχει λεει και καποια αλλη..
αφου με ρωτησε για ποτα και τετοια..μου λεει..α ξερεις..εγω πελατισσα ειμαι εδω...στο στουντιο δουλεω απο πανω...θελεις?50,70,120,200...βασικα χρονο να αγορασω...απο οτι νομιζω και εχω καταλαβει απο την εμπειρια μου στο χωρο...το τι θα συμφωνησεις ειναι κατι που ειναι στον αερα...70 εδωσα και πηγαμε πανω..δωματιο καλο,πζντοφλε πετσετα και ενα ωραιο μπανιο..κρεβατι καλο..αν και σε μια αυτοκρατορικη πολυθρονα εγεινε το συμποσιο..διοτι δεν ξαπλωνο σε ξενα κρεβατια...απο την αποψη της διαδικασιας...καλο σωμα..28 ετων..ωραιο κωλαρακι..και βυζακια νατουρα..καλο ντυσιμο το οποιο βοηθουσε..και ΠΙΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ....δεν στον βγαζει κωτλε οπως πολλες αλλες..γενικα περασα καλα...η κοπελα πιστευω αξιζει 50...μαξ...τιμη ποτου κατω 8

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντάλια
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
66
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2013
Η ΝΤΑΛΙΑ και οχι η ΝΤΕΛΙΑ οπως σωστα διαχωριζεις, ειναι η κοπελα που εραγστηκε και για μεγαλο διαστημα στο R.I.P. Αmnezia.
Εκει η φημη της ηταν απο τις χειροτερες εαν και για τα γουστα μου τουλαχιστον, ειναι εμφανισμημη, αλαλ για τον λογο αυτο δεν απφασιζα συναντηση.

η κριτικη σου "με εβαλε στην πρίζα" Μεγάλο χαμόγελο

Θετικη απο εμενα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1