Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 83 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κριτικη σπανια κανω αν κ το σιτε το παρακολουθω απο 09 . Οι εμπειριες αρκετες κ με γυναικες βαρεα πυροβολικα οπως Σαμανθα η παλια,Λιντα η γνωστη. Θα γραψω γιατι θεωρω τηω Ατζη μια νεα δυναμη που μενει στην αφανεια . Η επισκεψη μου σημερα στις 22/3 κ ωρα 2 το βραδυ απευθειας ζηταω το μωρο μιας κ ειναι η τριτη συνευρεση μας εδω κ ενα μηνα. Η Ατζη για τα δεδομενα μου ειναι υπερτουμπανο, πανεμορφο προσωπο, σωμα σαν της κοπελας σου κ στηθος κανονικο . Πεντακαθαρη, ομιλητικη, γλυκια κ πολυ ναζιαρα. Στο σεχ την εχω δει να με κανει να τρελενομαι αλλα κ στην κακη της ημερα, οπως σημερα κουρασμενη, να με ευχαριστει. Πολυ καλη πιπα, εχει φοβερο μουνι για γλυψιμο κ γενικα ενδεικνυται για την γλυφεις απο πανω ως κατω. Το συγκεκριμενο μαγαζι εχει προβλημα με την απαραδεκτη τσατσα, που κανει παρατηρησεις στα παντα κ δεν εχει ιχνος ευγενειας( μου εκανε παρατηρηση που δεν ειπα με το που μπηκα Ατζη κ πηγα προς τον καναπε) κ εν σχεση με αυτη στην Κροκεων που ειναι ευγενικοτατη ειναι η νυχτα με την ημερα. Σε γενικες γραμμες η Ατζη με εχει κερδισει απο την θεα Λιντα κ πλεον βρηκα το νεο μου κοριτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού