Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280626
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κοιτάζοντας τα προγράμματα των "καταστημάτων" και τις κοπέλες όπου εργάζονται στην απογευματινή βάρδια το μάτι μου έπεσε σε μία κοπέλα όπου στο παρελθόν είχα περάσει αρκετά καλά και είχα άριστες αναμνήσεις.Έτσι λοιπόν μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση ότι η Πάολα βρίσκεται στο συγκεκριμένο μαγαζί ξεκίνησα για να την συναντήσω...

Στην περιοχή είχε αρκετή ησυχία εκείνη την ώρα οπότε πάρκαρα ακριβώς απέναντι από το μαγαζί και γρήγορα-γρήγορα προχώρησα στην είσοδο του μαγαζιού.Με υποδέχτηκε με χιούμορ η υπηρεσία όπου μου παρουσίασε την Πάολα.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ξανθιά έμπειρη γυναίκα με αρμονικές καμπύλες,καθημερινό πρόσωπο και μεγάλο φυσικό στήθος το οποίο είναι πολυδιαφημισμένο από πιο παλιά όπου εργαζόταν...Εμφανίστηκε στο σαλόνι με ένα μαύρο κοντό νυχτικό το οποίο ανασήκωνε προκλητικά το πλούσιο μπούστο της.Με θυμήθηκε αμέσως καθώς έχουμε ξανασυναντηθεί και με ρώτησε χαμογελώντας που χάθηκα τόσο καιρό...Δεν το σκέφτηκα και πολύ και αφού είχα έρθει για την Πάολα με την επιλογή του απλού προγράμματος πέρασα στο δωμάτιο.
Λίγα λόγια για το δωμάτιο,μεγάλο σχετικά σε κόκκινες αποχρώσεις εξοπλισμένο με ντουζιέρα,καναπέ,νιπτήρα,κλιματισμό,tv και ρυθμιζόμενο φωτισμό.

Αφού έκανα ένα σύντομο ντουζάκι,ξάπλωσα στο καναπέ για να περιμένω την Πάολα.Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή εμφανίστηκε στο δωμάτιο για να ξεκινήσουμε.Με ένα φιλί στο στόμα και βάζοντας το στήθος της στο πρόσωπό μου ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά.Συνέχεια με αρκετό πιπίλισμα στο στήθος της και κάποιες δακτυλοσκοπήσεις ενώ η Πάολα με φιλούσε στο λαιμό και το σώμα.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη σε ένα από τα καλύτερα στοματικά που μου έχουν κάνει στη 'καριέρα' μου...Βαθύ με αργούς ρυθμούς,σωστό πέρασμα της γλώσσας και καραμέλωμα στα @@@κια...Δεν περιορίστηκε μόνο εκεί αλλά γύρισε το σώμα της προς τα δεξιά με τέτοιο τρόπο ώστε να μπορεί να προσφέρει ένα δωράκι στο μικρό Μπαρούχο που δεν ήταν άλλο από ένα εξαιρετικό ισπανικό...Μετά από λίγα λεπτά τη σταμάτησα καθώς δεν θα άντεχα και πολύ και ξεκινήσαμε το σεξ.Μία στάση σημάδεψε την αποψινή μου συνάντηση με τη Πάολα και αυτή ήταν το πισωκολλητό...
Της ζήτησα να γυρίσει στα τέσσερα όπου με αργούς ρυθμούς και χουφτώνοντας το στήθος της πέρασαν κάποια λεπτά.Αφαίρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στο πλούσιο μπούστο της,κάτι που κάνω σπάνια σε συναντήσεις μου...

Ξάπλωσα δίπλα της και μιλήσαμε για λίγο σε φιλικό κλίμα χωρίς ίχνος βιασύνης από πλευράς της.Με ένα φιλί στο στόμα όπως ξεκίνησε η συνάντηση έτσι και τελείωσε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Μία κοπέλα έμπειρη που αρκετοί έχουν γράψει δικαίως θετικές κριτικές, καθώς όποιος την έχει επισκεφτεί δύσκολα έχει φύγει δυσαρεστημένος.Πιστεύω πως ένας όπου ασχολείται με την δράση των στούντιο πρέπει να την βάλει στη λίστα του καθώς πρόκειται για ένα από τα πρώτα κορίτσια της Βριλησσού...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού