Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 91 10
Sex Studio 165633
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού είχα ενημερωθεί από το φόρουμ, αλλά και μέσω προσωπικού μηνύματος από άλλο μέλος το οποίο και θέλω να ευχαριστήσω με την ευκαιρία, για την εμφάνιση της Ίνας στην Αριστοτέλους σκέφτηκα να την επισκευτώ - επιτέλους - και να την γνωρίσω! Κατ΄ αρχήν θα ήθελα να αναφερθώ στο γεγονός πως η τοποθεσία του studio με βολεύει σε μεγάλο βαθμό καθώς βρίσκεται ΠΟΛΎ ΚΟΝΤΆ σε κεντρικό σημείο (Λεωφ. Συγγρού) και η πρόσβαση με τα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς είναι πανεύκολη! Χαμόγελο Το κυρίως θέμα ωστόσο της παρούσας κριτικής είναι αφιερωμένο στη γλυκήτατη Ίνα στην οποία και υποσχέθηκα πως θα γράψω τις εντυπώσεις μου... Παρεπιπτόντως μου είπε η κοπέλα πως παρακολουθεί τις εξελίξεις και τις κριτικές τόσο σε εμάς όσο και στο site των Κυρίων των Αθηνών (πιάσατε το υπονοούμενο φαντάζομαι... Κουλ). Αναφορικά με την κοπέλα θεωρώ πως όλοι ή σχεδόν όλοι θα συμφωνήσουμε για την υπέροχη κορμοστασιά της και το καλοσχηματισμένο σώμα της. Προσωπικά, όμως, δεν κρύβω πως και το προσωπάκι της μου φαίνεται ιδιαίτερα χαριστωμένο, κάτι που βλέπω πως σε άλλους συναγωνιστές δεν αρέσει. Μιλάω υποκειμενικά πάντα. Όπως επίσης πιστεύω πως της πάει το σκούρο χρώμα στα μαλλιά της και όχι τα ανοιχτά χρώματα τα οποία τη δείχνουν πιο άγρια, όπως διαπιστώνει και η ίδια. Όσο για την απόδοσή της, θεωρώ ότι κυμαίνεται σε εξαιρετικά υψηλά επίπεδα και μπορεί να πιάσει ρυθμούς GFE ή PSE ανάλογα με τον κάθε πελάτη. Δυστυχώς δεν έχω την τέχνη να περιγράψω αναλυτικά την κάθε λεπτομέρεια της συνάντησης μου με την υπέροχη Ίνα, αλλά ευτυχώς έχει η εν λόγω κούκλα την τέχνη να περνάς μαζί της πολύ καλά και ευχάριστα, ιδιαίτερα αν είσαι ευγένικός, τρυφερός και καθαρός απέναντί της μόνο κερδισμένος μπορεί να είσαι. Έρωτας Στο τέλος της πράξης μάλιστα μου έκανε και ένα χαλαρωτικό μασάζ (καθώς το είχα συμπεριλάβει στο "πακέτο") το οποίο ήταν το επιστέγασμα μιας επιτυχημένης συνάντησης! Φυσικά και έχω την επιθυμία να επαναλάβω μαζί της και άλλες συναντήσεις στο προσεχές μέλλον! Έρωτας
Και όπως χαρακτηριστικά επισημαίνει ο μέγας Δάσκαλος Cheyenne: Αυτά για την εμπειρία μου με την Ίνα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη. Παρόλα αυτά σας το εύχομαι!

ΥΓ. Αφού πάτε βρε παλιόπαιδα τόσοι και τόσοι στην Ίνα, γράψτε και εσείς μια κριτική... Όλα εγώ θα τα κάνω εδώ μέσα; Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίνα
filos78
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.626
Πόντοι:
5.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spunky13

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού