Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824668
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν μπορουσα να φανταστω οταν κερδιζα τον διαγωνισμο που εκανε η αντζελα στο fb πριν μερικους μηνες και αποφασιζα να επισκεφτω την δεσποινα σαν δωρο,οτι θα μαζι της θα ανακαλυπτα εναν καινουριο κοσμο στο σεξ και μερικες στιγμες που σε στελνουν σε αλλο πλανητη μεσα στο δωματιο...Οι επισκεψεις απο τοτε αρκετες,οποτε διευκολυνει το οικονομικο βεβαια,και καθε φορα ειναι και καλυτερη...Κι ομως ενω υπηρχαν φορες που εφευγα απο το στουντιο κι ελεγα ενταξει πιασαμε ταβανι,ερχοταν η επομενη φορα και τα στανταρ ανεβαινανε ακομα περισσοτερο...

Ετσι λοιπον σημερα αποφασισα να επισκεφτω το δεσποινακι για μια ακομα μαγικη,οπως εξελιχτηκε βραδια....Εφτασα στο στουντιο γυρω στις 7μιση,εκατσα στο μπαρ και με κερασε ενα ποτο ο συμπαθετατος μπαρμαν.Μετα απο λιγο εμφανιστηκε η γλυκυτατη(και υποψηφια για επιχειρηματιας της χρονιας κατ εμε)αντζελα και το δεσποινακι..Αγκαλιες φιλια φιλοφρονησεις και παρεουλα για λιγο στο μπαρ....Μετα απο λιγο εσκασε αρκετος κοσμος,γνωστος και μη,το σαλονι γεμισε και η φαση μετατραπηκε σαν σε παρτυ..Με τα ποτα να δινουν και να παιρνουν,αστειακια κουβεντουλες...

Γυρω στις 9 ειχαμε μεινει στο σαλονι εγω και η δεσποινα κι αφου συζητησαμε λιγο,ειχε ερθει η ωρα να περασω τις πορτες του 4...Εκατσα στην αναπαυτικη πολυθρονα περιμενοντας το αντικειμενο του ποθου..10 λεπτα μετα εμφανιστηκε η μικρη μου δεσποινα φορωντας ενα πραγματικα ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ σετ με γαλαζια εσωρουχα...Ισως πιο σεξυ απο ποτε...Αφου την πηρα στην αγκαλια μου στην πολυθρονα καναμε ορισμενα αστειακια,εκεινη μερικα ναζακια απο τα δικα της και συντομα αρχισαμε να φιλαει ο ενας τον αλλο με παθος και ν ασχολουμαι με το κορμι της και το απιστευτο δερμα της...Την εγδυσα και περασαμε στο κρεβατι οπου αρχιζοντας απο φιλια στα χειλια της ασχοληθηκα με ολο της το κορμι και αποκορυφωμα το πανεμορφο γατακι της....Το πραγμα ειχ εξεκινησει εξαιρετικα και θα γινοταν ακομα καλυτερο...

Λιγο μετα βρισκομουν ορθιος και η δεσποινα να κανει ενα εξαιρετικο στοματικο,απο τα ΠΟΛΥ δυνατα σημεια της,με ματιες ολο ναζι που μπορουν να σε στειλουν....Η συνευρεση περιελαμβανε αρκετες στασεις..Ξεκινοντας απο ιεραποστολικο στο κρεβατι,περνοντας στον "αγαπημενο" μου παγκο,στοματικο ξανα με μενα καθισμενο στην πολυθρονα,αναποδο cowgirl στην πολυθρονα,πισωκολλητο και ξανα ιεραποστολικο στο κρεβατι αφου οπως ξερει πολυ καλα κι η μικρη και μου το ανεφερε ειναι η αγαπημενη μου σταση μαζι της(προσωπακι πανεμορφο γαρ)....Καθολη τη διαρκεια της συνευρεσης παθιασμενα φιλια,εξαιρετικη συμμετοχη,χαμογελακια,ναζακια και οτι αλλο χρειαζεται καποιος απο μια κοπελα για να περασει ΤΕΛΕΙΑ...

Το τελος ηρθε στο πανεμορφο φυσικο στηθος της κι ενω φιλιομασταν και κοιταζομασταν στα ματια ανταλασοντας καποια "πονηρα" λογια...

Μπανακι απο την δεσποινα,λιγη κουβεντουλα για γενικα θεματα,φιλια και με χαιρετησε για να κανω κι εγω το ντουζ μου....Ξανασυναντηθηκαμε στο σαλονι οπου ειχε φορεσει ενα ακομα πανεμορφο σετ με εσωρουχα,κατσαμε λιγο παρεα μεχρι αν τελειωσω το ποτο μου και στη συνεχεια με χαιρετησε αφου σχολασε κι εφυγε..Λιγο μετα πηρα κι εγω το δρομο του γυρισμου εχοντας στο μυαλο μου ακομα και τη στιγμη που γραφω μερικες πολυ εντονες στιγμες απο αυτες που περασα σημερα με τη δεσποινα...

Ειπα κι εγραψα πολλα αλλα πραγματικα τα λογια καποιες φορες ειναι πολυ λιγα γι αυτο το θεσπεσιο πλασμα με το πανεμορφο χαμογελο και την εξαιρετικη διαθεση...

Thank you for the memories princess... ;)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού