Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177122
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο στόχος είχε κλειδώσει από ημέρες,οπότε το μόνο που έμενε ήταν να δω πότε θα δουλέψει η Μόνικα στο Γκάζι για να πεταχθώ να τσεκάρω τα όσα λέγονται γι'αυτήν.Έφθασε στο μαγαζί(Κασσάνδρας 8Β),όπου έκανε την εμφανισή της στο σαλόνι για να μας παρουσιαστεί.....το παρουσιαστικός της είναι αδύνατο πιπίνι,με χρώμα μαλλιών το καστανοκόκκινο,απίστευτο 3αρι βυζί(silicone valley),και έκφυλη φάτσα με τις φοβερές ματάρες να σε κοιτάνε με λάγνο τρόπο κατά την διάρκεια της πράξης.Είσοδος στο δωμάτιο της Μόνικας,η οποάι ήθελε να μου χορέψει στον ρυθμό της μουσικής.....αντί γι'αυτό ξεκινήσαμε με φιλιά σε όλο το σώμα μου,με εμένα να χουφτώνω τις βυζάρες της,ενώ η Μόνικα μου έφερνε εναλλάξ πότε το ένα βυζί και πότε το άλλο για θηλασμό.Συνεχίσαμε για αρκετή ώρα σε αυτό το τέμπο,μέχρις ότου να ξεκινήσει η πίπα της,βαθιά(deep throat),υγρή,μακράς διάρκειας σε σημείο να εξαφανίζει τον πούτσο μου στο στόμα της!!Αποτέλεσμα,να είμαι έτοιμος για μάχη,χωρίς όμως πέρασμα από τα μπαλάκια μου Λύπη

Οι στάσεις που αλλάξαμε και εγώ δεν θυμάμαι πόσες ήταν,με την Μόνικα να θέλει να αναλάβει εκείνη τις πρωτοβουλίες κάτι το οποίο δεν της αρνήθηκα....ανέβηκε από πάνω μου πρώτα σε cow girl και μετά από λίγο γύρισε σε reverse cow girl,με εμένα να βλέπω τα ειδωλό της στον καθρέφτη!!Αλλαγή στάσης και πάμε σε πισωκολλητό,όπου είχαμε και τις πρώτες δυνατές σφαλιάρες στα κωλομαγουλά της,με εκείνη να μου πιάνει τα χέρια και να τα βάζει στις βυζάρες της...Το σφυροκόπημα ήταν έντονο,με την Μόνικα να βγάζει βαριές ανάσες και να μου ζητάει να την σκίσω σε αυτόν ρυθμό.Είχε έρθει η ώρα για εκ νέου στοματικό,οπότε ξαπλώνω και εκείνη εξαφανίζει τον πούτσο μου μέσα στο στόμα της....είχα πάθει σόκ με εκείνη να με κοιτάει μέσα στα μάτια με λάγνο τρόπο.Είχε έρθει η σειρά της να ξαπλώσει,σηκώνει ψηλά την λεκάνη της με εμένα να την πιάνω από την μέση και να την πέρνω σε φάση ιεραποστολικού,ενίοτε το ένα μου χέρι να παίζει με τα βυζιά της και εκείνη να συνεχίζει να βαριανασαίνει!!

Δεν μπορούσα να μην γευτώ για ακόμη μια φορά την πίπα της,οπότε σηκώνομαι όρθιος στο κρεββάτι,με εκείνη στα γόνατα να μου εξαφανίζει και πάλι το καυλί ενώ με κοιτούσε με λάγνο τρόπο.Της ζητάω να την πάρω στα όρθια,κάτι το οποίο δέχθηκε με μεγάλη χαρά.Την στήνω στα τέσσερα στον τοίχο και μπαίνω δυνατά μέσα της,με εκείνη να μου παίρνει τα χέρια και να τα τοποθετεί στο στήθος της,ενώ παράλληλα μας κοιτούσε στον καθρέφτη!!Είχε έρθει η ώρα να τελειώσει η μάχη,οπότε την ξαπλώνω στο κρεββάτι,για εκ νέου δοκιμή του στοματικού της,όπου και της ζήτησα να την πάρω ιεραποστολικά.....ξεκινάω το σφυροκόπημα με τις δυνάμεις μου να με εγκαταλείπουν,οπότε με όσα κουράγια είχα μπαινοβγαίνω όσο πιο δυνατά μπορώ,με την Μόνικα να βαριανασαίνει και το τέλος να μας βρίσκει μετά από 1 λεπτό περίπου.

Τέλος,κουβεντούλα σε χαλαρό ύφος μιας και δεν υπήρχε άλλος πελάτης με την Μόνικα να μου μιλάει περί ανέμων και υδάτων.Ο συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο ξεπέρασε τα 20~25 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση από την τσατσά ή βιασύνη από την κοπέλα.Η Μόνικα είναι για τους λάτρεις του pse και μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2013
Ξεροχύνω.........Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1