Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 381422
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περιμενα μια σχετικα λεπτη,σεξι κοπελα,ξανθια μετριου αναστηματος,βλεποντας τις φωτογραφιες της στο στουντιο,όμως η εικονα που ειδα ξεπερασε τις προσδοκιες μου,καθως στο σαλονι εμφανιστηκε μια πραγματικα ψηλη,λεπτη ,ξανθια,αριστοκρατικη ρουμανα,όπως μου ειπε αργοτερα.Και όμως υπαρχει και αυτή η κατηγορια,δεν το ηξερα
Η κοπελα με τον τροπο της ,από την αρχη με υποχρεωνει να θελω πολύ να ξαναπαω,αφου ο τροπος που ξεκινα προκειμενου να με κανει να αισθανθω ομορφα,είναι αυτό που θελω από μια γυναικα,με γλυψιμο,με χαδια,με ωραια θεα,βλεποντας το κορμι της,με αισθησιασμο,με μαγεια
Στο σεξ,καταρχην πισωκολητα,πολύ ωραια,για αρκετα λεπτα,και κατοπιν ιεραποστολικα,εξισου καλα,για να τελειωσουμε σε πλαγιαστη σταση.Πισωκολητα ιδιως ηταν υπεροχα..
Μια άλλη αισθηση,και ενας άλλος τυπος γυναικας,σε σχεση με τις συνηθισμενες καταθεσεις μου,που μ εκανε να αισθανθω πολύ ομορφα,κλεινονας τον κυκλο αυτων των καταθεσεων μ ένα ωραιο τροπο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2013
Φιλε χθες απογευμα πηγες?εγω πηγα στις 18:00 χτυπησα 3 φορες δεν ανοιξαν κ εφυγα.κ απο μεσα απολυτη ησυχια!μπας κ παιζει face control?
19 Μαρτίου, 2013
face control σε όλα τα studio παίζει αφού έχουν κάμερες......φίλε xilnik στο είχα πεί το Σοφάκι είναι από τις καλύτερες κοπέλες που εργάζονται σε αυτό τον χώρο,σέβεται τον πελάτη και τιμάει και το τελευταίο ευρώ από αυτό το επάγγελμα.Προσωπικά πιστεύω ότι είναι ΜΟΝΑΔΙΚΗ- ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ-ΑΛΗΘΙΝΗ!!!! Σπάνια χαρίσματα σε αυτό τον χώρο.....
19 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρεπει να ηταν λιγο μετα τις επτα,πρεπει να ημουν ο πρωτος της πελατης.Φοβερη εμφανιση και η ελενα,η μελαγχροινη,η οποια σε οδηγει κατευθειαν στη καταστροφηΧαμόγελο.Η σοφια μου ταιριαζει περισσοτερο σαν ψυχοσυνθεση.Ευχαριστω stathi για τη προταση,η αληθεια ειναι οτι αν δεν μ ενθαρυνες,δυσκολα θα πηγαινα,μιας που καλλιθεα σπανια με βγαζει ο δρομος
15 Απριλίου, 2013
Εκτός από τη θετική ψήφο, να πω ότι η κριτικη σου xilnik βοήθησε πολύ αφού είμαι
και τελείως νέος στο χώρο.
Τα πράγματα με τη Σοφία είναι όπως ακριβώς τα περιγράφεις. Απλά φανταστικό
κορίτσι από κάθε άποψη. Θα γραψω περισσότερα σύντομα.
Σ ευχαριστω γιατί το δικό σου 'review' ήταν εκείνο που με
παρακίνησε. Βεβαια και στον stathis για την αρχική ιδέα (απ ότι γράφεις).
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4