Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242041
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η αννα είναι μια σχετικα ψηλη μελαγχροινη κοπελα,με καλο σωμα και πολύ μετριο προσωπο,την οποια ειχα δει και χτες το απογευμα.Παρολο που δεν εντυπωσιαστικα εμφανισιακα,εν τουτοις τα μακρια της ποδια ,το πισω συστημα γενικοτερα,αλλα και η εικονα κολοπετσωμενης γυναικας που φανηκε να μου δειχνει,μ εκανε να τη βαλω στα υποψιν.Βεβαια χτες,η εμφανιση σε σχεση με το διαλογο που ακουγα από το σαλονι με πελατη,μου δημιουργησε πολλες αμφιβολιες για τη κολοπετσωμενη εικονα γυναικας που ειχα.Μπαινοντας στο δωματιο,οι αμφιβολιες επαληθευτηκαν..Η ομιλια της,ο τροπος της γενικοτερα,εδειχνε, όχι μια εμπειρη σεξουαλικη γυναικα,αλλα αντιθετα μια κοπελα γυρω στα τριαντα με τριανταπεντε,που εχει ερθει εδώ και λιγα χρονια στην αθηνα,χωρις να παρει τιποτα από τον αερα αλλα και τη πονηρια της πολης.Η ομιλια της σ εντελως λαθος στιγμες στη διαρκεια της συνουσιας εδειχναν μαλλον μια αφελης κοπελα που πολύ ευκολα θα μπορουσε καποιος να κοροιδεψει,και να τη βγαλει στη δουλεια,ερχομενη από το χωριο.Στα της συνουσιας τωρα..ευτυχως οι εγκεφαλικες καυλες που με πολιορκουν αυτό το διημερο,αλλα και ολη τη βδομαδα συνολικοτερα,επαιξαν το ρολο τους ,στο να περασω απλα καλα.Γλυψιμο ορχεων στην αρχη,στοματικο με προφυλαξη στο ρυθμο που ηθελα,από πανω αυτή,από πανω εγω,λιγο στο τοιχο και ξανα ιεραποστολικα για τελειωμα.Ολ αυτά πολύ χαλαρα,με καποιες ακαταλληλες ομιλητικες παρεμβασεις στη διαρκεια ,και εννοω χρονικες ,όχι λεκτικες,και ευτυχως που λογω καβλας εκατσα περιπου δεκαπεντε λεπτα.Αν και αρχικα μου ειπε ότι εχουμε χρονο,και όλα θα τα κανουμε σιγα σιγα,μετα το δεκαπενταλεπτο ,αλλαξε το τροπαριο..μιλωντας για περισσοτερο χρημα..Εδω κλεινει ενας κυκλος διημερου δοκιμης νεων κοριτσιων που το ειχα πολύ αναγκη,και παρολο που ειχα και καλες και μετριες στιγμες,συνολικα ειμαι ευχαριστημενος από την ολη εμπειρια του διημερου.Η΄ μηπως ο κυκλος δεν εκλεισε..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού