Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 122 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού το μεσημέρι κοιτούσα τις βάρδιες των κοριτσιών στα site έπεσε το μάτι μου στην Αλεξία η οποία είναι στο στυλ των κοριτσιών που μου αρέσουν καθώς έχω αδυναμία στις ξανθιές...Λοιπόν δεν είχα σκοπό να πραγματοποιήσω κάποια επίσκεψη σήμερα, αλλά ένα ραντεβού που είχα στη Δάφνη το βράδυ με έφερε αρκετά κοντά στο συγκεκριμένο στούντιο με αποτέλεσμα αφού γνώριζα ότι θα βρίσκεται εκεί η Αλέξία να περάσω μία βόλτα!

Στο δεύτερο κύκλο που έκανα βρήκα να παρκάρω ακριβώς απ'έξω από το στούντιο καθώς η συγκεκριμένη περιοχή θέλει αρκετή υπομονή στο θέμα παρκαρίσματος...Ανέβηκα τα σκαλιά και με υποδέχτηκε η υπηρεσία λέγοντας μου πως το κορίτσι είναι στο δωμάτιο.Περίμενα λίγα λεπτά στο σαλόνι το οποίο είναι αρκετά προσεγμένο σε διακόσμηση,το μόνο μείον του είναι πως η τηλεόραση δείχνει τα κανάλια που βλέπουμε και στο σπίτι και όχι εκπαιδευτικά προγράμματα...Μετά από ένα τεταρτάκι περίπου η Αλεξία έκανε ένα βιαστικό πέρασμα από το σαλόνι.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία όμορφη ξανθιά κοπέλα με μικρό στήθος,γαλανά μάτια,περιφέρεια σε κανονικά κιλά ντυμένη με ένα ροζ σύνολο που της πήγαινε αρκετά.Δεν το σκέφτηκα και πολύ και αφού μου άρεσε εμφανισιακά πέρασα στο δωμάτιο με την επιλογή του απλού προγράμματος.Λίγα λόγια για το δωμάτιο,μεγάλο με όμορφη διακόσμηση σε χρώμα γκρι,παντόφλες,πετσέτες(όχι σφραγισμένες)χώρος ειδικός για ντούζ,κλιματισμός,τηλεόραση που και εδώ έδειχνε κάποιες αδιάφορες εικόνες και φωτισμός ο οποίος ρυθμίζεται.

Αφού έκανα ένα χαλαρωτικό ντουζ ξάπλωσα στο κρεβάτι για να περιμένω την Αλεξία.Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή και ευδιάθετη.Μόλις έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις και ενώ εγώ ήμουνα καθισμένος στο κρεβάτι και αυτή όρθια ξεκινήσαμε κάποια χάδια όπου σιγά σιγά αυξανόντουσαν...Με προτροπή δική της και αφού έβγαλε το σουτιέν πιπίλισα για λίγη ώρα το στήθος της πράγμα το οποίο της άρεσε απ'ότι κατάλαβα.Με πεταχτά φιλιά στο στήθος μου αλλά και στο λαιμό μου συνέχισε τα προκαταρκτικά για να καταλήξουμε σε πέρασμα του προφυλακτικού.
Έναρξη στοματικού,βαθύ,με ανεβοκατέβασμα της γλώσσας στο κορμό αλλά και ιδιαίτερη σημασία στο κεφαλάκι,βέβαια με αρκετή χρήση χεριού και χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής που θεωρώ μείον...

Αφού ολοκληρώθηκε το στοματικό η πρώτη στάση ήταν με την Αλεξία από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό το οποίο προτείνεται καθώς έχει όμορφη περιφέρεια.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με κάποιους αληθοφανείς αναστεναγμούς από πλευράς της μας βρήκε το τέλος...

Ξάπλωσα δίπλα της και μιλήσαμε αρκετή ώρα για διάφορα θέματα,με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον,καθώς όπως μου ανέφερε θα εργάζεται δύο φορές την εβδομάδα πρωί και δύο το βράδυ...

Συμπερασματικά μία καλή απρόβλεπτη όπως είπα και πιο πάνω συνάντηση με μία όμορφη και ευδιάθετη κοπέλα.Πιστεύω πως αξίζει μία επίσκεψη καθώς δύσκολα κάποιος θα φύγει δυσαρεστημένος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού