Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
τιν ενο λογω κοπελα την ειχα σταμπαρη απο το βαρδαρη. ξεροντας οτι δουλευει στις 7 μπαινω στο καταστημα,η κοπελα μολις ειχε ερθει . η τσατσα με λεει ελα σε λιγο να την δεις δεν χρειαζεται λεω θελω να μπω και εκεινη την ωρα βγαινει και το μωρο με τα ρουχα φορουσε ενα τζιν και μια μπλουζα με τιραντες. το σωματακι τις ειναι σαν ψευτικο και το κωλαρακι της απιστευτα μικρο και στρογγυλο εχει το τυπο σωματος που γουσταρωΈρωτας το πολυ αδυνατο και βυζακι μικρο.Μπαινω στο δωματιο ο χορος ηταν καθαρος με σαπουνι και χαρτι ολα στην θεση τους.ξεντυνομαι και περιμενω σε κανενα 5λεπτο ερχεται και το πιπινι. χαιρετισμους και τα σχετικα. το παιρνω στην αγκαλια μου και αρχιζω να τν φιλαω στο λαιμο εδειχνει να τις αρεσει και αυτη με τι σειρα τις με επιανε τον πουτσο στιν συνεχεια με ξαπλωσε και αρχισε να με φιλαει στο στηθος και να κατεβαινει προς τα κατω ελαφρως γλυψιμο στα αρχιδια και περασμα της καποτας με το χερι στην συνεχεια αρχισε το τσιμπουκη με καλο ρυθμο αλλα χωρις να το παιρνει ολο μεσα ενω εγω τιν ειπα να σηκωθω για να μου τον παιρνει στα ορθια και οταν τν πιεζα ελαφρα αναγουλιάζε αυτο κρατησε κανενα 4λεπτο ,στην συνεχεια την ειπα να ερθει απο πανω αλλα αρνηθηκε γιατι οπως μου ειπε πονανε τα ποδια τηςΛύπη και ετσι πως ξαπλωσε για ιεραποστολικο εγω την γυρισα στα πλαγια η διείσδυση στο μουνακι τις ειτανε ευχαριστη ενιωθες να αγκαλιάζει το πουτσο . τιν πηδουσα σε ρυθμο αργο και φυλοντας τν ώμο για κανενα 3λεπτο στιν συνεχεια ιεραποστολικη σταση κρατωντας τα ποδια της ψηλα σε ποιο εντονο ρυθμο ενω αυτη εβγαζε κραυγες το μουνακι τις ειχε υγρανθη αρκετα στην συνεχεια μιας και ειναι ελαφρια τιν πειρα στα χερια μου στο ορθιο σε γρηγορο ρυθμο οπου αρχισε να φωναζει πιο εντονα,αυτο κρατησε για κανενα 3λεπτο καθως ειχα φτασει στο φιναλε τιν εβαλα στν αγαπημενη μου σταση στα 4Έρωτας με το απιστευτο κωλαρακι τις θεα οπου τιν σφυροκοπησα σε γρηγορο ρυθμο για κανενα 2λεπτο οπου και κατεθεσα με εντονες κραυγεςΓλώσσα, ενω αυτη σε ολη τη διαρκεια εβγαζε δυνατες κραυγες .αφου καθησαμε για κανενα λεπτο μιας περιμενε κοσμος εβαλε το στρινγκακι τις με φιλησε στο μαγουλο και εφυγε .Γερο-μύστηςσυμπερασμα περασα καλα με το πιπινι δεν μου χαλασε χατηρι αν εξαιρέσουμε οτι δεν ανεβηκε απο επανω αξιζε η καταθεσηΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
mpozanis
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2013
δεχεται και παρτουζες το μωρο.....οντως ειναι μπιμπελο
G
gl
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1