Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824488
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωτη μου κριτικη θα μου επιτρεψετε μια παρενθεση.Θελω να ευχαριστησω ολους αυτους που με τις κριτικες τους η τα σχολια τους με ενημερωνουν μερικα χρονακια τωρα.τελος στο προκειμενο χτυπωντας το κουδουνι του ευαγους ιδρυματος ενιωθα και λιγο αβολα γιατι για πρωτη φορα δεν ηξερα τι θελω αλλα ουτε και τις κοπελες ανοιγει η γνωστη κυρια πετρα μετα τις χαιρετουρες Γαβριελα και Λουση τα ονοματα θα περασεις? να δω τα κοριτσια πρωτα μπαινει πρωτη η Γαβριελα με το μαυρο στριγγακι δαντελενιο μαυρο μπειμπυ ντολ ευγενικη χαιρετουρες αντιο σας περιμενωντας κανα εικοσαλεπτο την αλλη κυρια που ηταν σε δωματιο μπηκα σε σκεεψεις να φυγω να μεινω τελος παντων κατεβαινει η κυρια λουση δεν την ειδαμε καλα καλα την παιρνει ο συναγωνιστης που περιμενε και αυτος υπομονετικα πληρωνω την κυρια Πετρα φουλ προγραμμα βουρ για το δωματιο 4 καθοτι πτωχος με ακριβα γουστα ο χωρος ο γνωστος του 104 απαιχτος ντουζακι και μετα απο αναμονη δεκαλεπτου εμφανιζεται η κορασις φευγαλεα χαδια ψιλοσυζητηση να σπασει ο παγος τις λεω να μην βγαλει το στρινγκ ερχεται απο πανω φιλια και χαδια σε ολο τοσωμα εξοχη περιποιηση στα @@ με ενταση και εμφαση και παραλληλα παιχνιδι με τον δονητη στο μουνακι τα παιξα την σταματησα και αρχισα εγω τηνδουλεια περιποιηση φιλια γλυψιμο παντου πεντακαθαρη ηρθε ηωρα του προφυλακτικου πιπα βαθεια με αρκετα φτυσιματα τελος ανεβασμα απο πανω ηκαταθεση ηρθε γρηγορα και εκει που νομιζα οτι τελειωσα τραβιεται απο πανω μου πιπα με τοπροφυλακτικο οπως ημουν ολα ταλεφτα μασαζακι συζητησουλα προταση να μουτριψει τη πλατη στο ντουζ δεν δεχτηκα χρονος συνευρεσης 45λεπτα.Αυτα και παραφραζοντας τον φιλτατο CHEYENNE εγω περασα καλα ...εσεις δεν ξερω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Γαβριέλα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2013
Ρε συ φίλος εχω μια απορία.Αφου περασες παρα πολύ καλα και η κριτικη σου ειναι θετικότατη,γιτατί εβαλες 3 στην καθαριότητα; Χμμμ; Εγινε κάτι ;ή δεν σε αφηνε το συστημα να βάλεις περισσότερο;
09 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο δεν ξερω τιεγινε συγνωμη για το λαθος απο τους φιλους αλλα και απο το στουντιο γιατι αν μη τιαλλο η καθαριοτητα στον ενλογω χωρο ειναι υποδειγματικη.το αναφερω και στο κειμενο [ο γνωστος απαιχτος....}
09 Μαρτίου, 2013
Παίχταρά μου,10 στο parking στη Φυλής;;;(με τα πόδια πήγες σίγουρα)Μεγάλο χαμόγελο και 3 στην καθαριότητα που λέει κι ο συναγωνιστής πιο πάνω;;;Χμμμ;Για ρίξε μια ενημερωσούλα άμα δεν βαριέσαιΚουλ
09 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε είσαι καί έμπειρος....... κρίμα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
09 Μαρτίου, 2013
ρε φίλε τσακώθηκες με τα σημεία στίξης?? Έλεος δηλαδή...μου κόπηκε η ανάσα....Θυμός
09 Μαρτίου, 2013
λοιπον για να ξεκαθαρισουμε μερικα πραγματα΄.Σε οτι αφορα την καθαριοτητα ειναι λαθος δικο μου και ζητησα ηδη συγνωμη.Αν θελει ο admin το διορθωνει βαζοντας την μεγαλυτερη βαθμολογια που μου επιτρεπει το συστημα χωρις να του στειλω pm οπως εχω το δικαιωμα.Θεμα parking ¨παρκαρω στην πλ.Αττικης καισε πεντε λεπτα ειμαι εκει.
Σημεια στιξης.Εχεις δικιο.
και το τελευταιο. δενειμαι καθολου εμπειρος στον γαμημενο τον υπολογιστη
αυτα και ευχαριστω που ασχοληθηκατε μαζι μου
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6