Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493053
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Πατρίτσια για όσους δεν την ξέρουν είναι κοντούλα Βενεζουελάνα με πολύ κέφι και όρεξη να ευχαριστήσει τον πελάτη της.Δεν τη λες μοντέλο αλλά για εμένα πιο πολύ μετράει η διάθεση,η συμμετοχή και το χαμόγελο,στα πλαίσια του κοινά αποδεκτού.(Δεν θα πήγαινα και με την κόρη του δράκουλα ας πούμε...)Στα διαδικαστικά.Πήγα την ώρα της αλλαγής,η Ανατολικής καταγωγής τσατσά με ενημέρωσε για μια μικρή καθυστέρηση λόγω αλλαγής βάρδιας,πράγμα που δεν με πείραζε γιατί το ήξερα.Αυτό όμως που μπαίνει στα αρνητικά του μαγαζιού,είναι πως δεν υπήρχε τίποτα να πιούμε εκτός από νερό.Να ξεκαθαρίσω πως δεν αναφέρομαι σε ποτά και τέτοια αλλά σε έναν καφέ ή αναψυκτικό που φαντάζομαι πως με το ελάχιστο 50άρικο(απλό πρόγραμμα) είναι ήδη πληρωμένο.Δεν περίμενα για σαλονάρισμα,δεν υπάρχει λόγος,η κοπέλα είναι από τα στανταράκια μου,οπότε πέρασα απ'ευθείας μέσα στο καθαρό δωμάτιο που είχε σφραγισμένες πετσέτες,όσες χρειαζόσουν,ντουσιέρα με ζεστό νερό,νιπτήρα με κρεμοσάπουνο,μηχάνημα για χαρτί και παντόφλες αλλά ΟΧΙ μιας χρήσεως αλλά σαγιονάρα Mitsuko και μια TV που έπαιζε σχετικό ντοκυμαντέρ.Στα του αγώνα θα αρκεστήτε να διαβάσετε την υποκειμένική κριτική μου που λέει πως η Πατρίτσια είναι δεκτική για τα δικά μου γούστα (δε γουστάρω γλωσσόφιλα δεν ξέρω αν δίνει.Κάνει καλό στοματικό με περιποίηση της περιοχής των αρχιδιών (και από ότι μου έχει πει και δυστυχώς μεταξύ μας ΔΕΝ είναι αυτονόητο,εκτιμά πολύ την καθαριότητα της περιοχής αυτής)με κοίταγμα στα μάτια ενώ με αφήνει να παίζω με το μουνάκι της χωρίς να έχω προσπαθήσει να της βάλω δάχτυλο.Δεν έχει πει όχι αλλά εγώ δεν γουστάρω.Κάνει όσες στάσεις έχω φανταστεί χωρίς δεύτερη κουβέντα και έχει πάρα πολύ μεγάλη συμμετοχή.Μετά το τέλος κάθεται αρκετή ώρα μέσα για κουβέντα ενώ στα πολύ θετικά της βάζω το χαιρετισμό την ώρα που φεύγεις απ'το μαγαζί.Πράγμα που δείχνει εκτίμηση και όχι "του πήραμε τα λεφτά ας πάει να γαμηθεί".Ερχόμενος στο σπίτι αργότερα,έκανα μια επίσκεψη στο site του studio και είδα μια καταχώρηση που λέει πως :με κάθε επίσκεψη στο studio,ένα ποτό στο Sin (στρηπτιτζάδικο).Ομολογώ πως δεν το ήξερα για να ζητήσω το σχετικό κουπόνι αλλά δεν έγινε και καμμία νύξη του θέματος από την κατά τα άλλα ευγενέστατη υπηρεσία.Παράλληλα στο τραπεζάκι του σαλονιού υπήρχαν κάρτες του μαγαζιού.Δεν θα έπρεπε να γίνει αναφορά,εφ'οσον υπάρχει η σχετική προσφορά;;;Χμμμ;Αυτά τα ολίγα και εύχομαι να βοηθηθεί απ'αυτή την κριτική κάποιος συναγωνιστής.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.822
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2013
Σε ότι αφορά την προσφορά ποτού στο στριπτιτζάδικο δίνουν την κάρτα κουπόνι μόνες τους όλες οι υπηρεσίες σε όλα τα μαγαζιά της αλυσίδας χωρίς να το ζητήσεις. Αλλά πολλές φορές το ξεχνούν, θα έλεγα 2 στις 10 δεν μου έχουν δώσει.

Σε ότι αφορά το θέμα σεβασμός εκ βαθέων προς τον πελάτη, τα χρήματα του και την επιλογή του, η Πατρίτσια είναι η Νο1 με διαφορά από όσες κοπέλες έχω βρεθεί.
lsh
lsh
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1