Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236395
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν είναι λίγες οι φορές που στις τσάρκες μου έχω συναντήσει την Άννα αλλά έχω περάσει μόνο μία φορά μαζί της πριν πολύ καιρό.Έτσι επηρεασμένος από τις θετικές κριτικές που γράφονται γι'αυτήν αλλά και τις περιγραφές οι οποίες την θέλουν να είναι η μελαχρινή καλλονή του ομίλου την επισκέφτηκα σήμερα...

Απόγευμα Κυριακής λοιπόν και αφού στα περισσότερα ιδρύματα δεν υπήρχε κάποια κοπέλα που να μου κάνει το απαραίτητο κλικ κατέληξα στην οδό Κασσάνδρας και συγκεκριμένα στο παραπάνω στούντιο με σκοπό να περάσω στα ενδότερα με την Άννα...

Ανέβηκα τις σκάλες και με υποδέχτηκε η χαμογελαστή υπηρεσία λέγοντας μου πως η Άννα είναι στο δωμάτιο με συναγωνιστή.Περίμενα λίγο στο σαλόνι το οποίο σε λίγη ώρα γέμισε από κόσμο καθώς η συγκεκριμένη κοπέλα έχει απ'ότι κατάλαβα αρκετούς fun...Μετά από λίγη αναμονή και με το σαλόνι γεμάτο άντρες η Άννα παρουσιάστηκε με κόκκινες κάλτσες,μαύρα εσώρουχα και σούπερ διάθεση χορεύοντας στο στύλο που υπάρχει...Δεν το σκέφτηκα και πολύ και κοιτάζοντάς την με την επιλογή του απλού προγράμματος πέρασα στο δωμάτιο,στο οποίο με καθοδήγησε η ίδια καθώς καβλαντίζει στο σαλόνι αρκετά...!Λίγα λόγια για το δωμάτιο,μεγάλο αρκετά,με χαμηλό αλλά ρυθμιζόμενο φωτισμό,νιπτήρα,πετσέτες(όχι σφραγισμένες),τζακούζι που χρησιμοποιείται και σαν μπανιέρα και κλιματισμό που είχε ανεβάσει κάπως τη θερμοκρασία πριν καν έρθει η Αννα...

Αφού έκανα ένα χαλαρωτικό μπάνιο ξάπλωσα στο κρεβάτι περιμένοντας την.Μετά από είκοσι λεπτά περίπου η Άννα ήρθε στο δωμάτιο ευδιάθετη και έτοιμη για να ξεκινήσουμε.Με κάποια πεταχτά φιλιά στο στόμα και στο λαιμό ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού σεξ με αργούς,βασανιστικούς ρυθμούς θα έλεγα και περιποίηση όλης της γύρω περιοχής...
Σειρά το σεξ τώρα και έναρξη αυτού με την Άννα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,μικρή διακοπή για φιλιά στο στήθος της και στο σώμα της και συνέχεια σε πισωκολλητό όπου πέρασαν λίγα λεπτά.Τελευταία στάση στη σημερινή μας συνάντηση το ιεραποστολικό όπου με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και φιλιά μας βρήκε το τέλος...

Ξάπλωσα δίπλα της και μιλήσαμε για λίγη ώρα καθώς στο σαλόνι αλλά και στα δωμάτιο περιμένανε συναγωνιστές...Με ένα πεταχτό φιλί και μία σύντομη αγκαλιά με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Συμπερασματικά,μία αρκετά καλή κοπέλα με πολύ καλές υπηρεσίες που δύσκολα κάποιος φεύγει δυσαρεστημένος.Αυτά από εμένα πιστεύω πως και η δική σας συνάντηση μαζί της να είναι το ίδιο επιτυχημένη...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού