Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177267
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απόγευμα τετάρτης,κάνοντας μια βόλτα στα ευγενή ιδρύματα του Γκαζοχωριού,στο μυαλό μου ήταν η ιδέα να γευτώ κάποιο άτακτο κορίτσι...Μπαίνοντας στο Κασ8Β αντίκρισα την Πολωνέζα Τζούλια,οπότε στο μυαλό μου καρφώθηκε η σκέψη ότι πρέπει να την δοκιμάσω.Δίχως να χάσω την ευκαιρία,έδωσα το παράβολο των 50€ στην τσατσά,η οποία με οδήγησε στο δωμάτιο που βρίσκεται στο βάθος.Στα του δωματίου,πολυτελέστατο(όπως και το σαλόνι),ευρύχωρο,με μεγάλο κρεβάτι, καθρέφτη στα αριστερά,όπου έβλεπα τα ειδωλά μας κατά την διάρκεια του αγώνα,air condition το οποίο είχε ζεστάνει όλο το δωμάτιο,TV,πετσέτα,παντόφλες,νιπτήρα με κρεμοσάπουνο καθώς επίσης και υδρομασάζ!!

Μετά από 5 λεπτά αναμονής έρχεται η Τζούλια,αφού δεν υπήρχε άλλος πελάτης.Οι φωτογραφίες της είναι αντιπροσωπευτικές,όμως για όσους δεν την ξέρουν είναι Πολωνικής καταγωγής,με μελαχρινό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους,ελαφρώς σκούρο δέρμα το οποίο με καυλώνει απίστευτα,ωραίο στητό 1,5 βυζί,με όμορφες ρώγες,ύψος γύρω στο 1,70 ενώ μιλάει καλά τα Ελληνικά,οπότε η συνεννόηση μαζί της είναι πανεύκολη!!Ξεκινήσαμε, με εκείνη να μου στήνεται στα τέσσερα,ενώ μου έδειχνε την μουνάρα της…δεν μπορούσα να αντισταθώ στον πειρασμό,οπότε άρχισα να της βάζω δάχτυλα στην μουνάρα της με εκείνη να το απολαμβάνει,ενώ παράλληλα έριχνε μερικά σκαμπίλια στα κωλομαγουλά της!!Την γύρισα, γιατί ήθελα να έχω οπτική επαφή με το στήθος της, το οποίο της το περιποιήθηκα δεόντως,με ρουφήγματα στις ρώγες,ενώ πιπιλούσα τα βυζάκια της με μανία!!Δεχόταν τα φιλία μου,τα χάδια μου και την περιποίηση στο στήθος της αδιαμαρτύρητα και ανταπέδιδε έντονα.Μετά ανέλαβε αυτή την πρωτοβουλία,όπου επικεντρώθηκε στο στήθος μου ενώ σιγά-σιγά κατέβηκε προς τους όρχεις μου,τους οποίους έγλειφε με μανία!!Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνησε μια βαθιά πίπα,με πολύ σάλιο,φτυσίματα στον πούτσο,γενικά πίπα μακράς διάρκειας η οποία με έκανε ντούρο μέσα σε λίγα λεπτά!!

Η Τζούλια αναλαμβάνει πρωτοβουλίες και ανεβαίνει πάνω μου,έβαλε τα χέρια της στους ώμους μου για να στηρίζεται,ενώ ανεβοκατέβαινε απαλά πάνω στο καυλί μου...τότε εγώ βρήκα και πάλι την ευκαιρία να ασχοληθώ με το στήθος της!!Αλλαγή στάσης όπου ξαπλώνει εκείνη ανάσκελα,ανοίγει τα πόδια της και αρχίζει να παίζει με την μουνάρα της,ενώ παράλληλα με καλεί να την γαμήσω ιεραποστολικά!!Δεν χάνω την ευκαιρία και ξεκινάω το σφυροκόπημα,με εκείνη να βγάζει τους πρώτους αναστεναγμούς!!Όμως ήθελα να την θαυμάσω και σε άλλη στάση,οπότε της ζητάω να αλλάξουμε και να στηθεί στα τέσσερα…..πραγματικά το θέαμα ήταν απίστευτο,άκρως καυλωτικό,με τηνΤζούλια να μου ζητάει να την γαμήσω όσο πιο δυνατά μπορώ.Δεν αρνήθηκα την πρόκληση,οπότε ξεκίνησα έντονο σφυροκόπημα με εκείνη να βγάζει βαρύς αναστεναγμούς και να φωνάζει από ηδονή.Παράλληλα της έριχνα και μερικά κωλοσκάμπιλα για να γουστάρει πιο πολύ!!Σε ανύποπτο χρόνο σταματάω με εκείνη να με ρωτάει γιατί,μήπως τελείωσα??Της απαντάω αρνητικά,οπότε ξεκινάμε ένα δεύτερο γύρο σκληρού σεξ,με εκείνη να συνεχίζει από εκεί που σταμάτησε.Επενδύσαμε πολύ ώρα στα τέσσερα,με τον ρυθμό μου να παραμένει σε υψηλό τέμπο.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό,με τις δυνάμεις μου να με έχουν εγκαταλείψει,αλλά η Τζούλια να θέλει κι άλλο σφυροκόπημα….ξεκινάω χαλαρά για να παρατείνω τον χρόνο εκσπερμάτωσης,αλλά κάτι το πάθος,κάτι οι έντονες διεισδύσεις κατά την διάρκεια του ιεραποστολικού δεν με βοήθησαν,με την Τζούλια να μου λέει με παράπονο γιατί σταμάτησα…??Της λέω δεν άντεξα άλλο και τελείωσα!!

Συμπέρασμα,η Τζούλια ενδείκνυνται για τους λάτρεις του σκληρού,πορνο-σταρικού γαμησιού(pse)και μόνο,δεν συνίσταται σε τύπους που θέλουν αγαπούλες και φιλάκια.Είναι γεννημένη για σκληρό σεξ και το δείχνει από την ώρα που μπαίνει στο δωμάτιο.Η συμμετοχή της κινήθηκε σε πολύ υψηλούς ρυθμούς,με έντονα βογγητά και πολύ πάθος,σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε!!Το Πολωνέζικο ΑΤΙ με εξουθένωσε και της το αναγνωρίζω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2013
καλά ρε μύστη μου άλλη δεν ήταν να "καρφώσεις"? είσαι ολίγον ντριμπλαδόρος....Γλώσσα πολύ σψστή κ κατατοπιστική κριτική! +1 από μένα!!Κουλ
01 Μαρτίου, 2013
Λαγέ,τελευταία στιγμή άλλαξα γνώμη,μόλις είδα την Τζούλια....λέω εδώ είμαστε έτσι και πέρασα δωμάτιοΚουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2