Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 153 10
Sex Studio 350948
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από αναζήτηση στη περιοχή και καθώς είχα περάσει στο απέναντι ίδρυμα και η κοπέλα δεν είχε έρθει κατευθύνθηκα στο παραπάνω στούντιο για να δω ποία κοπέλα εργάζεται...Ανέβηκα τις σκάλες γρήγορα καθώς στο φανάρι της Κατεχάκη γίνεσαι στόχος...Με υποδέχτηκε η ευγενική υπηρεσία και μου παρουσίασε τις κοπέλες καθώς εργαζόντουσαν δύο η Αλίσια και η Σάσα.Η Αλίσια εμφανίστηκε στο σαλόνι topless με κάτι φωσφοριζέ κάλτσες.Η Σάσα αντιθέτως εμφανίστηκε με ασπρόμαυρα εσώρουχα που της πήγαιναν πολύ.Καθώς είχα δει κάποιες φωτογραφίες της Σάσα και μου άρεσε είπα να δοκιμάσω αυτή χωρίς να το σκεφτώ...Για όσους δεν την γνωρίζουν είναι μία νεαρή κοπέλα 22 χρονών από τη Ρωσία,ξανθιά με όμορφο αδύνατο σώμα,γαλανά μάτια και αρκετά γλυκιά και ευγενική.Με την επιλογή του απλού προγράμματος η υπηρεσία με τοποθέτησε στο δωμάτιο.Λίγα λόγια γι'αυτό,όμορφος χώρος που έχει δεχτεί πρόσφατα ανακαίνιση με νιπτήρα,ντουζιέρα,πετσέτα,κλιματιστικό και χαμηλό φωτισμό.

Αφού έκανα ένα χαλαρωτικό μπάνιο η Σάσα δεν άργησε να έρθει για να ξεκινήσει η γνωριμία μας...Με κάποια χάδια στο σώμα μου ξεκίνησε τα προκαταρκτικά.Συνέχεια με κάποια πεταχτά φιλιά για να καταλήξουμε σε πέρασμα του προφυλακτικού.Στοματικό,καλό βαθύ με λίγη παραπάνω χρήση χεριού που με δική μου προτροπή μείωσε.Με σωστή χρήση της γλώσσας συνέχισε λίγο ακόμα την περιποίηση και στην ευρύτερη περιοχή...

Έναρξη στο σεξ με δική της πρωτοβουλία καθώς όπως μου είπε εάν συνεχιζόταν το στοματικό μπορεί και να είχαμε πρόωρο τέλος στη συνάντησή μας...Έτσι λοιπόν με τη Σάσα από πάνω και με αργούς ρυθμούς ξεκινήσαμε.Συνέχεια σε πισωκολλητό με αργούς πάλι ρυθμούς που αυξανόταν σιγά σιγά.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με σφιχτές αγκαλιές και αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου αρκετή ώρα και μιλήσαμε για τη δουλειά της,για το που εργάζεται και πως περνάει το τελευταίο καιρό.Σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης μας ήταν ευγενική και γλυκιά όπως ανέφερα και παραπάνω κάνοντας με να νοιώθω άνετα κοντά της κάτι που με λίγες κοπέλες έχει συμβεί σε πρώτη συνάντηση.

Συμπερασματικά,μία κοπέλα που δεν είναι και πολύ διαφημιζόμενη όπως άλλες αλλά είναι αρκετά καλή στις υπηρεσίες της και όποιος την επιλέξει πιστεύω πως θα τον χαλαρώσει και θα περάσει καλά μαζί της...Αυτά για την γνωριμία μου με τη Σάσα,τώρα μία δοκιμή πιστεύω πως αξίζει...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάσα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού