Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινή βόλτα στα μαγαζιά της Κωνσταντινουπόλεως με σκοπό την Nταίζη μια σύντομη βόλτα στα υπόλοιπα μπάζα για ενημερωτικό μονό και μονό λόγο
και είσοδο στο 92Α που εκείνη την ώρα ήταν άδειο η αναμενόμενη επίθεση στο σαλόνι παγία ταχτική τον κοριτσιών της αλυσίδας
και είσοδο στο δωμάτιο
μου έφερε πετσέτα γιατί δεν υπήρχε και μετά από λίγο μπαίνει

η Nταίζη για όσους δεν την ξέρουν είναι μια μελαχρινή εντυπωσιακή κοπέλα γύρο στο 1,65 με 1,70 με πολλή ωραίο σώμα με καμπύλες αλλά χωρίς περιττά κιλά φυσικό μεσαίο στήθος και εντυπωσιακό κώλο
τα προκαταρκτικά τα ξέχασε αφού σε μερικά δευτερόλεπτα σταμάτησε και άρχισε την πίπα που την κατέχει αλλά και αυτήν την τελείωσε γρήγορα

ένα πέρασμα με εκείνη από επάνω το πολύ ένα λεπτό

στην συνεχεία μου λέει σήκω
αλλά εγώ την βάζο κάτω για κουτάλι
μετά το καλύτερο της βραδιάς το στήσιμο της στα τέσσερα
και λίγο από ιεραποστολικό
και τελείωμα με πίπα και παίξιμο αφού μου είπε το θεϊκό
έλα να σου πάρω πίπα γιατί δεν βλέπω να τελειώνεις

ενώ ντύθηκε γρήγορα γρήγορα να φύγει αφού για κακή μου τύχη είχε χτυπήσει το κουδούνι τουλάχιστον 2 φορές και περίμενε και άλλος συνάδελφος στο δωμάτιο
χωρίς να δικαιολογώ με τίποτα την στάση της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Νταίζη
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2013
Ρε παιδιά δεν τα έχω πει, και η Λάουρα τα ίδια μου έκανε, πεταμένα λεφτά, καλύτερα καμιά Λίντα (Studio Sensuality) είτε
λίγο παραδίπλα στο κοιμισμένο (μελαχρινό, Αλβανιδάκι με 30 ευρώ-κάθετε ώρα στο δωμάτιο ΟΧΙ ΞΕΠΕΤΑ) που λέει ένας φίλος, Κωνσταντινουπόλεως 94 (αυτό στα αριστερά όπως έχουμε πλάτη το τρένο από το 92).
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1