Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Eπίσκεψη στο έρως όπου η τσαρίνα δεν καταλαβαίνει από κρίση δύο δωμάτια γεμάτα το ένα είχε πάρει προόγραμμα τζακούζι.Λέω θα περιμένω μου λέει η τσατσά τα προράμματα και ήθελα το ντουζάκι με 80 ευρώ αλλά είχα μόνο 70 στο πορτοφόλι η τσατσά δυσανασχέτησε της λέω άστο θα έρθει η Νατάσα και θα το κανονισουμε.
Βγαίνει η Νατάσα της λέω το πρόβλημα και μου απαντάει κρυώνω στο ντους, εγώ το πήρα στραβά αλλά ήθελα τόσο να την γαμήσω που το παρέβλεψα.Μπαίνει για τζακούζι και βλέπω ότι έχω 10 ευρώ ψιλά τα δίνω στην τσατσά και περιμένω.
Μετά από κανένα 20λεπτο έρχεται η τσαρίνα και μου λέει σε παρακαλώ σήμερα κρυώνω να μην κάνουμε το ντουζάκι πάρε τα 20 ευρώ πίσω, λέω κανένα πρόβλημα μπαίνω στο δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται και μου καταπίνει κυριολεκτικά τον πούτσο.Παρόλο που λίγο με πονούσε το θέαμα της εξαφάνισης του πούτσου με τρέλανε.Μου πατάει και ένα αρχιδογλύψιμο διαρκείας φοβερό και μετά καβαλάει τον πούτσο όπου κόντεψαμε να διαλύσουμε το κρεβάτι από το τράνταγμα.Μετά στα τέσσερα όπου ζουλούσα συνέχεια το κωλαράκι της και τελείωμα με δυνατό ξέσκισμα σε ιεραποστολικό όπου τρελάθηκα ακούγοντας και τις κραυγές της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού