Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 61186
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μία κοπέλα που γνωρίζω αρκετό καιρό και επισκέπτομαι αραιά και που είναι η Αγάπη.Πρόκειται για μία κοπέλα που πριν κάποια χρόνια εργαζότανε στο Βριλησσού 55 αλλά και σε κάποια άλλα μαγαζιά που διέθετε τότε η συγκεκριμένη αλυσίδα.Τα τελευταία χρόνια οι εμφανίσεις της έχουν περιοριστεί μόνο στο Σπύρου Πάτση 27 όπου και την συναντώ...

Για όσους δεν έχουν γνωρίσει ή δεν έχουν δει την Αγάπη πρόκειται για original Ρωσίδα,με κοντό ξανθό μαλλί,κουρεμένο a la garcon, μικρό στήθος,συμπαθητικό πρόσωπο,και κανονική σχετικά περιφέρεια.

Μίας και βρισκόμουνα στην περιοχή και αφού είχα ενημερωθεί ότι θα βρίσκεται η Αγάπη εκεί, πάρκαρα το αυτοκίνητό μου και ανέβηκα τις σκάλες που σε οδηγούν στο στούντιο.Η ευγενική υπηρεσία που δεν γνωρίζει και πολύ καλά ελληνικά με τοποθέτησε στο σαλόνι για να περιμένω την Αγάπη.Εμφανίστηκε,ντυμένη με ένα αρκετά σέξυ σύνολο που της πήγαινε αρκετά τονίζοντας το στήθος της.Αμέσως χωρίς πολλές σκέψεις και αφού είχα έρθει για την Αγάπη πέρασα στο δωμάτιο με την επιλογή του απλού προγράμματος.
Λίγα λόγια για το δωμάτιο,μικρός χώρος με ντουζιέρα,κλιματιστικό,πετσέτα(όχι σφραγισμένη),τηλεόραση,νιπτήρα και χαμηλό φωτισμό σε μπλε χρώμα.

Αφού έκανα ένα χαλαρωτικό μπάνιο ξάπλωσα για να περιμένω την Αγάπη βλέποντας εκπαιδευτικά προγράμματα στη TV.Δεν άργησε να έρθει και με κάποια χάδια στο σώμα μου ξεκίνησε τα πρώτα πειράγματα...Μου ζήτησε να γυρίσω πλάτη καθώς όπως μου είπε θα μου προσφέρει μασαζ...Με τη τοποθέτηση λαδιού ξεκίνησε ένα αρκετά καλό και επιτυχημένο μασαζ το οποίο με χαλάρωσε αρκετά αλλά συγχρόνως είχε έρθει και η ανόρθωση...Γύρισμα και πάλι στην κανονική θέση όπου με πεταχτά φιλιά και πιπίλισμα στο στήθος της συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά.Πέρασμα του προφυλακτικού για να ξεκινήσουμε το στοματικό,βαθύ με σωστή χρήση της γλώσσας και χωρίς να αφήνει παραπονεμένη τη γύρω περιοχή...
Δύο στάσεις σημάδεψαν τη σημερινή μου συνεύρεση με την Αγάπη...
Έναρξη στο σεξ με την Αγάπη σε reverse cow girl,αλλαγή σε ιεραποστολικό όπου ήταν και η τελευταία στάση της συνάντησης μας για σήμερα,καθώς τα επιτυχημένα προκαταρκτικά αλλά και το χαλαρωτικό μασάζ δεν μου άφησαν περιθώρια για παραπάνω διάρκεια...

Όπως πάντα έτσι και σήμερα η Αγάπη κάθισε δίπλα μου και συζητήσαμε για διάφορα θέματα.Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε λέγοντάς μου πως θα τα ξαναπούμε...


Συμπερασματικά,μία κοπέλα με αρκετά καλές υπηρεσίες,που αξίζει κάποιος να επισκεφτεί καθώς κατά τη δική μου πάντα άποψη δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού