Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 330261
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είδα στο πρόγραμα καινούρια κοπέλα και δεν έχασα την ευκαιρία να την δοκιμάσω Μαλακία.
Για κακή μου τύχη δεν ήταν ακριβός καινούρια αλλά πρόκειται για μεταγραφή που είναι στα σκαριά γιατί δουλεύει και αλλού αλλά όχι για πολύ ακόμα μιας και το άλλο μαγαζί η θα κλείσει Κεφάλι σε τοίχο! η θα το πάρει ( γνωστή αλυσίδα ) Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Την συγκεκριμένη κοπέλα την έχω ξαναδοκιμάσει με ανάμικτα συναισθήματα μια κρυό μια ζεστή αλλά δύστυχος όταν σκέφτεσαι
με το κάτω κεφάλι την πατάς έτσι δεν το πολύ σκεφτικά και πέρασα
μετά από ένα σύντομο ντουζ και έρχεται μα μια μικρή καθυστέρηση
Η κοπέλα είναι μελαχρινή Ρουμάνα γύρο στα 30 με σχετικά καλό σώμα και φυσικό μικρομεσαίο βυζί και ωραίο κώλο
μερικά χάδια και φιλιά στο σώμα για προκαταρκτικά
αλλά επειδή ήμουν αρκετά καυλωμένος ήταν αρκετα

πίπα καλούτσικη όχι κάτι τρομερό αλλα η στάση της δεν επέτρεπε χάδια κατι που δεν θέλει το κατάλαβα πιο μετά
στο σεξ αλλάξαμε αρκετές στάσης με δικιά μου πρωτοβουλία εκείνη αν την άφηνα θα είχαμε αλλάξει μια με δυο το πολύ.
Ξεκίνημα με αυτήν από επάνω μετά εγώ απο επάνω μετα ,στα τέσσερα, στο πλάι, και μπρούμυτα.

ενώ για τελείωμα πίπα και με το χέρι της ενώ καραμέλωνε τα Α@@@@δια που ήταν και κάτι που ευχαριστήθικα περισότερο
σε γενικές γραμμές δεν ήταν κατι το φοβερό ούτε καν καλό πιο πολύ προς το μέτριο θα έλεγα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού