Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142982
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επελεξα τη Σανελ μετα απο αρκετα εκτενη τσαρκα στα στουντιο οπου δεν βρηκα κατι ιδιαιτερο, αλλα και επειδη την ειχα στα υποψιν απο το περασμενο καλοκαιρι για επισκεψη.
Σε σχεση με τοτε εβαψε το μαλλι μελαχρινο και εβαλε μερικα κιλακια, το σωμα της χαλαρωσε αρκετα. Το βυζακι κρεμαστο 2αρι με πιρσιγκ στην αριστερη ρωγα. Αρκετα τατουαζ κοσμουν διαφορα σημεια του σωματος της. Πρεπει να ειναι γυρω στα 23 με 25 αλλα τα γαμησια και τα ξενυχτια τη δειχνουν λιγο μεγαλυτερη.
Μπηκε στο δωματιο αρκετα προσχαρη και εκανε κανα διλεπτο να βγαλει ενα διχτυωτο ολοσωμο που φορουσε.
Πιασαμε μια μαλακοσυζητηση κατα τη διαρκεια της οποιας με αφησε ελαχιστα να γλυψω τα βυζακια της. Περασμα καποτας σε ημιλυποθημο πεος και πιπα χωρις αρχιδογλυψιμο καλουτσικη.

Πρωτη σταση στα 4 στις πρωτες 10 διεισδυσεις γουσταριζα μεχρι που με χτυπησε μια μυρωδια κωλιλας. Ειναι για μενα απ'τις χειροτερες μυρωδιες και ο οργανισμος μου αντεδρασε με το να χαλαρωσει τη στυσηΛύπη . Μαλλον ο προηγουμενος την ειχε ξεκωλιασει και η κωλοτρυπιδα που ηταν ανοιχτη ανεδειε την αποτροπαιη μυρωδια.Money Mouth
Τη γυρισα ιεραποστολικα μπηκα μεσα της αλλα η ζημια ειχε γινει και η μηχανη δεν επιταχυνε οπου εσβησε εντελως.
Σε αυτο συνεβαλλε και το οτι μεχρι εκεινη τη στιγμη δεν ειχε βγαλει αχνα και ηταν ακινητη.

Σε αλλες 2 περιπτωσεις που μου εχει συμβει αυτο, η μια με την αντριαννα κομοδινοπουλου και η αλλη με τη βρωμιτσα τη λαουρα την ουγγαρεζα οι καριολες σηκωθηκαν κι εφυγαν.
Προς μεγαλη της τιμη η Σανελ τον πηρε παλι στο στομα και αρχισε να τον γλυφει και να τον παιζει μανιωδως.εγειρα ανασκελα με το κεφαλι μου να κρεμεται στην ακρη του κρεβατιου γυρισα να βλεπω και τη τσοντα που επαιζε απο πισω (αναποδη τσονταΓλώσσα)αρχισε να γινεται κατι.
Η Σανελ συνεχισε τη λυσσασμενη πιπα δωσε δωσε δωσε κατεβηκε το αιμα στη σωστη θεση και τσουπ ορθια η σημαια παλι.

Αμεσως την εστησα ιεραποστολικα, γελασε και ειπε ενα πανηγυρικο "YES!!" και για να τη ευχαριστησω οσο περισσοτερο μπορουσα για την προσπαθεια και επιμονη της της εδωσα ενα μανιωδες σφυροκοπημα μεγιστης εντασης οπου μετα απο κανα διλεπτο εχυσα.

Μιλησαμε και για οση διαρκεια ντυνομασταν και αποχαιρετηθηκαμε.

Συνολικη διαρκεια συνευρεσης 20λεπτα. Απο αυτα τα 10 και βαλε ηταν πιπα.

Αυτα που μου αρεσαν στη Σανελ ηταν η φιλοτιμια της να αναστησει το πεος μου και να με ικανοποιησει και σιγουρα η εμφανιση της.
Τα αρνητικα ειναι η απουσια προκαταρκτικων και η μη συμμετοχη (βουβαμαρα,ακινησια) κατα το σεξ.
Παντως θα την ξαναεπισκεφτω αλλα καποια στιγμη που θα εχω πολλες γκαυλες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Σανέλ
skieros
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.303
Πόντοι:
1.720
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού