Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 17 10
Sex Studio 51732
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τεταρτη βραδυ μου στελνει sms ενας κολλητος(χρονια στουντιακιας)φιλε εχει ενα milf οπως σ αρεσει σ ενα παρακμιακό στο ν.κοσμο.φουλ στα 40 ευρω!!οποτε λεω βουρ:Χαμόγελοπαρκιν ακριβως απ εξω(μηχανη γαρ)οντος παρακμιακο παλια πορτα τε σπα.μπαινω ερχεται κ η αλεξανδρα.40 κ θα λεγα με βυζαρες με μεγαλες ρογες κολωρα κ ελαφρως χαλαρωση στα μπουτια.μ αρεσει λεω θα μπω!40 το φουλ προγραμμα.αυτες ειναι τιμες κρισης λεω!Ντροπήμπαινω στο δωματιο με το τζακι(τρομαρα τους)ουτε ντουσιερα ουτε καν νιπτηρας.παλι καλα που μπιανιαριστηκα καλα στο σπιτι λεω.ερχεται η αλεξανδρα κ αρχιζει τα φιλακια παντου(οχι γλωσωφιλα γαμωτο)μυρωδατο καθαρο κ ζεστο απαλο κορμι ξεκιναω να γλυφω κ να μαλαζω τις βυζαρες με τις μεγαλες ρογες κ αυτη να λεει ναι μωρο μου ετσι κ ολα αυτα τα λόγια(που εστω κ ψευτικα μας αρεσουν κ τα χουμε αναγκη)περασμα σκουφιου κ ενα υπεροχο στοματικο τον καταπινε ολο ενω κ τα μπαλακια ετυχαν σπεσιαλ περιποιησης!την γυρναω σε 69 για να γευτω κ γω το Ωριμο εμπειρο μουνακι της!Γλώσσαγια τα επομενα λεπτα εναλαγη πολλων στασεων(οχι λεωφορειουΜεγάλο χαμόγελο)κ με την αλεξανδρα να χει την πρωτοβουλια τών κινησεων.το τελο ηρθε πανω στις βυζαρες οπως ζητησα.πεταχτο φιλακι στα χειλακια ενα ζεστο ευχαριστω κ καλημερα σας.ηταν μια πολυ καλη συνταντηση σε σουπερ τιμη.βεβαι καποιος μπορει να πει οτι τετοιες γυναικες δεν ειναι κ για παραπανω.ισως.απο υπηρεσιες παντως καλητερη απο πολλες μουναρες-κομοδινα που ζηταν τα διπλασια.αν φτιαχτει κ το στουντιο λιγο(μα ουτε ενα νιπτηρα στο δωματιο(μονο μωρομαντιλα κ οινοπνευμα)κ καλατεγω παω παντα καθαρος αλλοι ομως?κ το καλοκαιρι?παντως το προτιμω απ τα τρισαθλια μπουρδελα πιστευω οτι ειναι καλη κ φθηνη επιλογη για μιλφακηδες(οπως ειδα μονο μιλφ κ μια χοντρουλα δουλευουν στο συγκεκριμενο ιδρυμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.380
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2013
Ο χώρος είναι άθλιος..και θέλουν να λέγονται και στούντιο.Κατηγορία μπουρδέλου είναι.Είχα επισκευτεί τον χώρο πριν 3+ χρόνια.Ήταν η Γιούλη...τραγικό όλο το πακέτο...υπηρεσίες και χώρος μαζί...
21 Φεβρουαρίου, 2013
Ρε φίλε είδα κι εγώ "σούπερ τιμή" και νόμιζα θα ήταν κανένα 20-άρι. Στο Μεταξουργείο γαμάς μουνί και κώλο με 10-15 ευρώ. Και έχει και νιπτήρα.
P
picker(1)
21 Φεβρουαρίου, 2013
ο κολητος σου που ειναι χρονια οπως μας λες studiakias σε πηγε εκει να χωσεις 40 ευρω ????... ενα μπουρδελο ειναι ρε μεγαλε αν οχι των 10 βαρια 20 ευρω, πλακα μας κανεις ... και studio να ηταν 40 δεν ειναι τιμη κρισης , την τιμη κρισης θα την δεις σε λιγο καιρο που δυσκολευουν και αλλο τα πραγματα , αν δεν θα θελουν να κλεισουν ... δυο φορες τονιζεις την τιμη αρχικα στο κειμενο σου ... μαλλον ποσοστα παιρνεις οποτε συνχωρησε να λες τετοιες βλακειες ....
21 Φεβρουαρίου, 2013
ΘΑ συμφωνησω ώς προ το χωρο συμπολεμιστη η αλεξανδρα παντως πολυ καλη αλλωστε για αυτην πηγα γιατι κ γω ειχα διαβασει ασχημες κριτικες για τις αλλες
21 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι φιλε δεν παιρνω ποσοστα απλα λεω για τις υπηρεσιες της κοπελας που ηταν καλυτερες απο πολλες αλλες με τα διπλασια και χρηματα.εγω απλα επισκεπτομαι τα εν λογω ιδρυματα κ απλα καταθετω την αποψη μου.το οτι ειναι σαν μπουρδελο ουδεμια αντιριση(αν κ εχω χρονια να παω λογω καθαριοτητας κ υγειηνεις)οχι οτι το συγκεκριμενο ειναι καλυτερο.
21 Φεβρουαρίου, 2013
μαγκες κανετε ολοι σας λαθος!!!!!εχει και νιπτηρα και ντουσιερα σε αλλο δωματιο ομως οχι σε αυτο που Κατσικογάμης.....σας το λεω γιατι πηγα εχθες και ζητησα να κανω ντουσακι και με οδηγησε σα αλλο δωματιο μου εφερε πετσετα και παντοφλες!!απλα σας το λεω για να ξερετε!!
21 Φεβρουαρίου, 2013
ρε παιδια ολοι στον χωροΧμμμ; κολλησατε που ειπα οτι ειναι χαλια ισω ο σωστοσ τιτλοσ να ηταν υπηρεσιεσ στουντιο σε χωρο μπουρδελου
22 Φεβρουαρίου, 2013
Φουλ, περιλαμβανει και ακα στοματικο και λοκω..το απλο πληρωσες,φιλε..
22 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οταν ρωτησα την κοπελα για τα προγραματα μου ειπε ενα εχουμε αυτο των 40.τι να πω?μαλλον δε τους γεμιζα το ματι!!Χμμμ;
23 Φεβρουαρίου, 2013
..για τα ίδια πράγματα με την ίδια -τάνα, πληρώνεις 20ευράκια στο Βέργας 2Α και έχει και ντουζιέρες ... κ συ έδωσες τα 2πλά ..

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10