Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 453753
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατο βραδυ βροχη ψωλοκρυο λεω ευκαιρια για καλο σεξ
φτανω στο μαγαζι κ περιμενω να δω τις κοπελες
πηρα την ελενη γνωστη απ το 104 ,για οσους δεν την ξερουν μελαμψη,μαυρα μαλλια,υπεροχο στηθος,κωλαρα για πολυ ξυλο.
Τα ειπαμε λιγο,κ φουλ για το ματς.
Πρωκαταρκτικα πολυ καλα γυρω στο δεκαλεπτο με πολλα φιλια, χαιδεματα,τις χουφτωνα τα βυζια ,της χαιδευα,τη κωλαρα
της εγλυφα,τις ρωγες, με κοιταγε κ εβγαζε τη γλωσσα της κ συγχρονως μου επαιζε το πουτσο.
Με πεταει κατω κ αρχιζει να με φιλαει στο στηθος,σολο το κορμι κ κατεληξε στα αρχιδια
Τα εξτραδακια που γινοντουσαν στο 104 ξεχαστετα πρεπει να τα πληρωσετε βαζει το λαστιχο κ αρχιζει μια πιπα αρκετα καλη
βαθεια,υγρη,καυλωτικη να σημειωθει δεν με εφτυσε καθολου και αρχισαμε το σεξ.
Αρχιζει το ματς κ με καβαλαει αργα ,βασανιστικα με φιλοφρονησεις,μπινελικια κ αναστεναγμους .
Συνεχισαμε ετσι για λιγο ακομα κ μετα αναλαβα δραση εγω.Την πεταω κατω κ αρχιζω να την γαμαω δυνατα κ αυτη εσκουζε
ετσι μωρο μου γαμα την μουναρα μου ελεγε κ καυλωνα ολο κ πιο πολυ.
Γαμιομασταν αρκετη ωρα ετσι σκυλισια ωσπου την γυρναω στα τεσσερα γ συνεχιζω να τη γαμαωδυνατα χουφτωνοντας τη κωλαρα της
της εδωσα κ κατι μπατσακια ετσι για να γουσταρει.
Το τελος δεν αργησε να ερθει μωλις με καταλαβε οτι εχυνα εφερε πισω το μουνακι της με πολυ μαστορια κ το καυλι μου ετσουζε απο καυλα.
Καιρο ειχα να κανω τοσο καλο κ ποιοτικο σεξ.
Στα αρνητικα ηταν οτι η τσατσα ανοιγοκλεινε επειδικτικα τη μουσικη για να φυγει γρηγορα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2013
"Στα αρνητικα ηταν οτι η τσατσα ανοιγοκλεινε επειδικτικα τη μουσικη για να φυγει γρηγορα"

Αυτό γίνεται συνέχεια στο συγκεκριμένο μαγαζί για αυτό το έκοψα...
lsh
lsh
19 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ρε τυπε γενικα και σε αλλα ανοιγοκλεινουν τη μουσικη βγαινουν και χτυπανε τα κουδουνια και καλα οτι εχουν πελατες και δεν εχει ψυχη
50 ευρω ειναι αυτα ρε πουστη μη μας ζαλιζετε τ αρχιδια Θυμός
21 Φεβρουαρίου, 2013
Το εχουν πει για αυτο το στουντιο..το κανει Πολλες φορεσ..Εσείς φταίτε για όλα αυτά,και καλά σας κάνουνε ...
Βγήτε για περίπατο ένα πρωί και κοιταξτε γύρω σας να δείτε πως , και αν βγαίνει το 50ρικο...

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3