Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 299781
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με αφορμή την αμέσως προηγούμενη κριτική του συναγωνιστή για τη Βαλεντίνα,θεωρώ πως πρέπει να περιγράψω και τη δική μου συνεύρεση μαζί της η οποία είχε γίνει πριν λίγο καιρό.
Ας τα πάρουμε τα πράγματα απ'την αρχή λοιπόν...Τη Βαλεντίνα τη γνωρίζω αρκετό καιρό καθώς είναι μία κοπέλα σταθερή στο συγκεκριμένο στούντιο με αποτέλεσμα να την έχω επισκεφτεί πάνω από τρεις φορές αν θυμάμαι καλά...
Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία κοπέλα γύρω στα τριάντα από τη Ρωσία με ξανθά μαλλιά,αδύνατο σώμα,πεσμένο στήθος πλέον και μέτριο κατά την άποψή μου πρόσωπο.
Ξεκινώντας μία πρωινή τσάρκα στα μαγαζιά της περιοχής κατέληξα στο συγκεκριμένο στούντιο όπου η υπηρεσία με ενημέρωσε πως η Βαλεντίνα είναι στο δωμάτιο με συναγωνιστή.Κάθισα λίγο στο σαλόνι το οποίο η διακόσμησή του ταιριάζει σε ανατολίτικους ρυθμούς όπως και όλο το μαγαζί...Μετά από λίγα λεπτά η Βαλεντίνα ήρθε στο σαλόνι για να χαιρετηθούμε.Αμέσως με θυμήθηκε και χωρίς να χάνω χρόνο επέλεξα το απλό πρόγραμμα και κατέβηκα στο μεγάλο δωμάτιο του υπογείου...Λίγα λόγια γι'αυτό,μεγάλος χώρος,χωρίς όμως ντουζιέρα παρά μόνο τζακούζι το οποίο έχει επιπλέον χρέωση,τηλεόραση με εκπαιδευτικά προγράμματα,νιπτήρα και καναπέ που προσφέρεται για προθέρμανση...
Αφού χαλάρωσα λίγο στο καναπέ η Βαλεντίνα ήρθε στο δωμάτιο για να ξεκινήσουμε...Με κάποια χάδια όπως ήμουν ξαπλωμένος και αυτή στα όρθια έγινε η έναρξη των προκαταρκτικών για να βγούνε και τα τελευταία ρούχα...Συνέχεια στο κρεβάτι για να ξεκινήσει το στοματικό κόβοντας κάπως απότομα τα χουφτώματα.Στοματικό μέτριο,βαθύ βέβαια,μικρό όμως σε διάρκεια κάτι το οποίο είχα συνηθίσει στη συγκεκριμένη κοπέλα.Με τη Βαλεντίνα από πάνω ξεκινήσαμε το σεξ σε αργούς ρυθμούς οι οποίοι αυξανόντουσαν σιγά σιγά.Αλλαγή για πισωκολλητό,όπου με κάποια ψεύτικα βογγητά σπαταλήσαμε λίγο χρόνο.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό που με δυνατούς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος...
Κάθισε λίγο δίπλα μου,μιλήσαμε λίγο για τη δουλειά της και αποχώρησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί.
Μία κοπέλα που όπως ανέφερα και παραπάνω δεν επισκέπτομαι πρώτη φορά,καθώς την έχω επιλέξει αρκετές φορές αφήνοντάς μου καλές εντυπώσεις και όχι διάθεση ξεπέτας ή βαρεμάρας όπως σ'αυτή τη συνάντηση.Στη συγκεκριμένη συνεύρεση κάτι είχε αλλάξει,ίσως η διάθεσή της,ίσως να κουράστηκε...Ποίος ξέρει...;Πάντως αν δεν υπάρξει κάποια βελτίωση,έστω να προσπαθήσει λίγο παραπάνω να είναι όπως την είχα γνωρίσει δεν νομίζω να την ξαναεπισκεφτώ...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, dmtrsxxx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2013
Διαθεση ξεπέτας δεν έχει η συγκεκριμένη κοπέλα, απλά τώρα πια είναι πανω απο 35 και αυτα που κάνει είναι συγκεκριμένα. Πάντα ήταν. Δεν έκανε ποτε extreme sports ...
17 Φεβρουαρίου, 2013
Το ξέρω αλλά το τελευταίο καιρό δείχνει πολύ βαριεστημένη...Πιο παλιά είχε πιο καλή διάθεση.Ίσως όπως λες να φταίει και ότι είναι πάνω από 35 με αποτέλεσμα να βαριέται και λίγο...
19 Φεβρουαρίου, 2013
καλησπερα συναδελφοι η κοπελα εχει αλλαξει δραματικα προς το χειροτερο δεν ειμαι υπερβολικος και παντα οταν γραφω μια κριτικη προσπαθω να ειμαι ειλικρινεις και αντικειμενικος χωρις να εχω εμπαθεια για καποια κοπελα και πιστευω οτι τωρα που ειναι τοσο πολυ δυσκολα τα πραγματα καλο ειναι να βοηθαει ο ενας τον αλλο. Οσον αφορα λοιπον τη βαλεντινα που με απογοητευσε πραγματικα απολυτα απεδειξε οτι δεν ειναι εππαγγελματιας και δεν με σεβαστηκε σαν πελατη της απο αρκετα παλιοτερα απο τοτε που δουλευε φυλης 40 και διδυμου 8β τι να πω αν βαριεται ασ παραχωρησει τη σκυταλη σε καμια καλλιτερη και πιο ορεξατη η ας ξαναγυρισει φυλης η μεταξουργειο για ξεπετες αρκετα πια με τους ερσιτεχνισμους καμια επαγγελματιας πραγματικη επιτελους χρειαζεται
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3