Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493076
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επειδη τον τελευταίο καιρό η αγαμία είχε βαρέσει κόκκινο είπα να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα μιας και ειχα δουλειά στην περιοχή.Δεν το ηξερα το μαγαζί και με μια γρήγορη αναζήτηση στο φόρουμ διάβασα καλα λόγια, είδα και φωτο της κοπέλλας στο σαιτ οποτε δεν δίστασα καθόλου.
Ο χώρος καθαρός περιποιημένος , το δωμάτιο με ντουζ και πετσέτα απο τα πιο ωραία που εχω δει με την λιγη μου εμπειρία. Η Σύλβια είναι ψηλή μελαχροινή με γλυκό προσωπο, ωραίο σώμα, οχι ομως τόσο σφιχτό οσο θα ήθελα,αλλά με υπέροχα απαλή επιδερμίδα (πως τα καταφέρνουν οι πουτάνες!!). Ειναι που είναι ψηλή φορούσε και κάτι τακούνια ,δεν ήξερα απο που να αρχίσω!!Γλώσσα .Αρχισε με χαδάκια και φιλάκια ,το ίδιο και εγώ, στην συνέχεια έβαλε το σκουφάκι και άρχισε το γλύψιμο. Εντάξει καλή ήταν απλά δεν ξετραλάθηκα μιας και με το προφυλακτικό δεν την ευχαριστιεμαι την πίπα.
Συνέχισα με ιεραποστολικό και μετά την γύρισα στα τέσσερα προσπαθώντας να παίξω καθυστερησεις αλλά οπως είπα ειχα καιρό να κάνω παιχνίδι και το μωρο με εφτιαχνε πολύ οποτε δεν άργησα να τελειώσω.
Θα ηθελα κι'αλλο για να το ευχαριστηθώ αλλά οι καιροι είναι δύσκολοι...
Ελπίζω να μπορέσω να την ξαναεπισκεφτώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
perpetouas
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2013
Φίλε είναι τόσο ψηλή,όσο φαίνεται στις φωτό του στούντιο;

Μου φαίνεται άνετα 1.80.

Εσύ πόσο την κάνεις;
17 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

επειδή την έχω δει κ εγώ (αλλά δεν την έχω δοκιμάσει) είναι όντως αρκετά ψηλή. κ με μένα γόβες τακούνι φόραγε, κ φαινόταν πάνω από 1.80 (με τις γόβες)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2