Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267087
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βανέσσα είναι μία κοπέλα που είχα δει αρκετό καιρό πριν σε μία καλοκαιρινή τσάρκα μου αλλά δεν είχα περάσει μαζί της στα ενδότερα παρά τα καλά λόγια της υπηρεσίας...Την Παρασκευή το βράδυ όμως και μιάς και ο δρόμος με έβγαλε στο Παγκράτι είπα να την δοκιμάσω...

Ψάχνοντας αρκετή ώρα να παρκάρω καθώς στη περιοχή υπάρχει πρόβλημα με το παρκάρισμα βρήκα τρία στενά παρακάτω...Είσοδος στο στούντιο με την υπηρεσία να με υποδέχεται λέγοντάς μου πως η Βανέσσα βρίσκεται στο δωμάτιο με συναγωνιστή.Μετά από λίγα λεπτά η Βανέσσα βγήκε από το δωμάτιο και ήρθε στο σαλόνι κλείνοντας μου πονηρά το μάτι...Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία καθημερινή κοπέλα,μελαχρινή,με μικρό στήθος και φυσιολογικά κιλά.Σίγουρα δεν είναι και απ'τις κοπέλες που βλέπεις στα στούντιο και εντυπωσιάζεσαι αλλά μίας και η υπηρεσία μου είπε αρκετά καλά λόγια,συν ότι δεν έψαχνα και κάτι σπέσιαλ καθώς ήμουν και κουρασμένος, είπα να προχωρήσω στη γνωριμία μου μαζί της με την επιλογή του απλού προγράμματος.

Έτσι και έγινε,η υπηρεσία με οδήγησε στο δωμάτιο το οποίο δεν διαθέτει ούτε ντουζιέρα,ούτε νιπτήρα Λύπη με αποτέλεσμα να κάνω μπάνιο στην κοινόχρηστη ντουζιέρα του μαγαζιού...Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή και αφού είχα χαλαρώσει η Βανέσσα ήρθε στο δωμάτιο για να ξεκινήσει η γνωριμία μας.Με ένα φιλί στο μάγουλο και συνέχεια προς τα κάτω η Βανέσσα ξεκίνησε τα προκαταρκτικά χωρίς να χάνουμε χρόνο.Κάποια τριψίματα με το στήθος της σε στύλ ισπανικού πήραν θέση για να συνεχίσουμε τα δυνατά θα έλεγα προκαταρκτικά.Δεν άργησα να ανταποκριθώ και εγώ με κάποια φιλιά στο σώμα της,πιπίλισμα στο στήθος της αλλά και χάδια στο γατάκι της καθώς απαγορεύει τη δαχτυλοσκόπηση...Συνέχεια με στοματικό αρκετά καλό,βαθύ με έκφυλες ματιές χωρίς όμως περιποίηση της γύρω περιοχής κάτι που εγώ απολαμβάνω...
Έναρξη στο σεξ με την Βανέσσα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Με αναστεναγμούς και κάποια βογγητά συνέχεια σε reverse cow girl όπου μας βρήκε και το τέλος καθώς τα προκαταρκτικά αλλά και η κούραση δεν μου άφησαν και πολλά περιθώρια...
Κάθισε αρκετή ώρα δίπλα μου μιλήσαμε για τη δουλειά της αλλά και για το πως περνάει το τελευταίο καιρό.Με ένα φιλί στο μάγουλο
με αποχαιρέτησε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον.

Συμπερασματικά,όπως ανέφερα και παραπάνω μία κοπέλα που από εμφάνιση δεν είναι και κάτι το εντυπωσιακό αλλά προσπαθεί και με το παραπάνω να σε ικανοποιήσει και να περάσεις καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, dmtrsxxx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού