Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Sex Studio 65210
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κυριακη πρωι τσαρκα στα στουντια. Πρωτη επιλογη Νατασσα τσαρινα αλλα αργησε να πιασει δουλεια και βαριομουν να περιμενω. 2η επιλογη η Αναστασια της Εκκλησιας το καταστημα δεν ειχε ανοιξει επισης. 3η επιλογη η Κωλεττη αλλα υπηρεσια ειχε μια μελαχρινη χοντρουλα που δε μου αρεσε.
4η επιλογη η Αννα και αν δεν την εβρισκα θα πηγαινα σε θεια Ναντια.

Ειχα να την επισκεφτω εναμιση χρονο περιπου αλλαξε το μαλλι απο μακρυ μαυρο σε κοντο ξανθο. Προσεθεσε και νεο τατου στην κοιλια.
Με θυμοταν.
Θυμοταν επισης τη μανια που εχω με τα βυζακια της και για αρχη με αφησε να παιξω μαζι τους για κανα 10λεπτο. Ομολογω οτι ασχοληθηκα μανιωδως και τα λερωσα οσο περισσοτερο μπορουσα. Τα εβαζα ολοκληρα στο στομα μου εναλλαξ και παραλληλα εγλυφα τη ρωγα. Επειτα με τις ρωγες της που ειχαν γινει καγγελο μου ετριβε το πουτσοκεφαλο και ακολουθησε ισπανικο με ξεγυμνωμενο πεος. Στη συνεχεια ετριψε ολο της το σωμα πανω στο πεος μου. Τρελο βυζογλυψιμο ξανα.

Επειτα σκουφωσε το πεος και ξεκινησε τρελο τσιμπουκι, χωρις αρχιδογλυψιμο ομως παρολο που η περιοχη ηταν πεντακαθαρη.
Απιστευτη πιπα σε γρηγορο τεμπο και οταν εριχνε το ρυθμο εδινε εντονο ρουφηγμα πουτσοκεφαλου.Παραλληλα μου χαιδευε και ζουπουσε τα @@. Αμα δεν ειχα παει προετοιμασμενος θα ειχα τελειωσει εκει.

Στο σεξ ηθελα μονο ιεραποστολικα γενικα. Τη γαμησα σε πολυ εντονο ρυθμο και ειχα εναν οργασμο βγηκε λιγο χυσι αλλα καταφερα να κρατηθω χωρις να χυσω εντελως και να χαθει η στυση. Για το λογο αυτο δεν της ζητησα να αλλαξουμε σταση, και συνεχισα να καρφωνω για αρκετη ωρα. Αρχισε να γουσταρει και αυτη και κουνουσε τη λεκανη της στο ρυθμο μου. Τσοντα φαση. Ιδρωσα σφυροκοπησα οσο πιο γρηγορα και δυνατα μπορουσα και τελειωσα μεσα σε κραυγες πληρους ικανοποιησης.

Απο μενα καθαρο 10 σε ολα στην κοπελα και σε συμμετοχη και για την ανεση χρονου.
Την προτεινω ανεπιφυλακτα.
Δεν ξερω αν την ξαναεπισκεφτω, μαλλον δυσκολα γιατι φευγει τον επομενο μηνα οριστικα οπως μου ειπε.
Το αποχαιρετηστηριο (οπως φαινεται) γαμησι μαζι της ηταν επικο παντως.
Μακαρι να βρεθουν πολλα τετοια αστερια στην πολη μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
skieros
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.305
Πόντοι:
1.720
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού