Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295166
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ώρα 4 το πρωί και μετά από μια έρευνα στο 42 κατέληξα στο 36. Σαλονάρισμα τέλιο από την έμιλυ που συστήθηκε σαν κύπρια βραζιλιάνα, με χαδάκια, φιλάκια... ΟΚ ας είναι λέω και περνάω στο δωμάτιο. Έδωσα τα λεφτά στην έμιλυ πραγμα που δεν μου έχει ξανασυμβεί σε στούντιο. έρχεται μετά από λίγο οκ με πιάνει στα φιλιά και αρχίζω να διακρίνω μια διάθεση ξεπέτας.Πρώτο λάθος ότι δεν την έκοψα να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω . τέλος πάντων ας το πάμε μέχρι τέλους λέω...υποτυπώδη προκαταρκτικά πέρασμα καπότας, άτεχνη πίπα 30 δευτερολέπτων. η όλη φάση ήταν σα να βλέπω τσόντα σε fast forward.με καβαλάει και αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει σα δαιμονισμένη. σκέφτηκα ότι δεν της έβαλα νέφτι στον κόλο γιατί κάνει έτσι? Την ξαπλώνω στοιεραποστολικό για να έχω τον έλεγχο. το πάω αργά όπως μου αρέσει και προσπαθώ να συγκεντρωθώ. Αυτή αρχίζει τα ψεύτικα βογγητά τα έλα ψωλαράμου και άλλα τέτοια. Αυτά μου τα λέει και η γκόμενά μου σκέφτομαι, σε αυτήν θέλω το διαφορετικό. Συνεχίζω να γαμάω και αυτή με παροτερύνει για πιο δυνατά πιο σκληρά πιστεύοντας ότι έτσι μπορεί να με κάνει να χύσω. όμως αφενώς αν δεν θέλω να χύσω δε χύνω ούτε και αν έχω 8 μήνεσ να γαμήσω αφετέρου είχα πιει τον βόσπορο και δεν θα έχυνα αν δεν συγκεςντρωνόμουν πολύ . Όταν κατάλαβε ότι θα πήγαινε μακριά το πράγμα ( είχε περάσει κανένα πεντάλεπτο από την ώρα που μπήκε)κατεβαίνει μου βγάζει την καπότα και αρχίζει να μου βαράει μαλακία σε σημείο να κοντευει να μου τον ξεκολήσει...Για να μπορώ λέω να γαμήσω και άλλη φορά αναλα΄βάνω εγώ και αυτή καθεται δίπλα μου. Αρνήθηκε να χύσω επάνω της και της τον έδωσα όταν έχυνα να το αποτελειώσει. Εκεί έγινε το απίστευτο που επίσης δεν μου έχει ξανασυμβεί. σηκώνεται, μου φέρνει χαρτί να σκουπιστώ μου λέει ciao και εξαφανίζεται. Η όλη φάση κράτησε γύρω στα 8 λεπτά Στο μεταξύ είχε χτυπήσει το κουδούνι 2 φορές,. Συμπερασματικά είναι όμορφη κοπέλα αλλά κάνει για να πουλάει σαλέπι στις λαικές. Αηδίασα με τον εαυτό μου νευρίασα επίσης με τον εαυτό μου που έδωσα το 50 ευρω στη μαλακισμένη και σκέφτηκα ότι η γκόμενα μου κάνει πολύ καλύτερο σεξ από πολλες ίσως τις περισσότερες του χώρου. Δεν θέλω να λέω μεγάλες κουβέντες αλλά μάλλον ήταν και η τελευταία μου φορά στο χώρο του αγοραίου έρωτα... για αυτό και ο τίτλος ή όπως λένε και οι φίλοι μας οι Αγγλοι i rest my case . Συμβουλή μου να προσέχετε τους προμότορες και να κάνετε όσες περισσότερες κριτικές μπορείτε. φόλα στις άχρηστες εκμεταλεύτριες που στην κρίση κοροιδεύουν έτσι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
243
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2013
Της εξήγησες τί να κάνει στο τέλος? μπορεί να μήν καταλαβε τι ηθελες.
09 Φεβρουαρίου, 2013
φιλε μου, εαν δεν τιμουν το 50αρικο κανεις ενα χαμο να μαθουν να σεβονται και να τιμουν τα λεφτα σου...

κι οταν λεω χαμο, εννοω εντονη διαμαρτυρια, χωρις βρισιες, βιαιοτητες η καταστροφη χωρου. μεχρι και την αστυνομια αν θες...

εαν βρισεις, χτυπησεις καμια πορτα, η κανεις καμια χειρονομια θα χασεις το δικιο σου. τσαμπα 50αρικα δεν υπαρχουν. η καλες υπηρεσιες η χαμος και τα λεφτα σου πισω.
09 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

man alan, δηλ. έπρεπε ο Πλάτωνας να τις δώσεις οδηγίες (συντεταγμένες, σχέδιο δράσης κτλπ);

όλοι εμείς που πάμε στα καταστήματα το ίδιο πράγμα ψάχνουμε...

απλά η πλειοψηφία των εργαζόμενων κοριτσιών ΔΕΝ κάνουν γι'αυτή τη δουλειά...
δεν αφιερώνουν ούτε 15 λεπτά φροντίδας στον πελάτη, αλλά προσπαθούν να τον εξαπατήσουν...
όλοι μας έχουμε τέτοιες εμπειρίες...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3