Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 91 10
Sex Studio 165575
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συντομη κριτική για αλλη μια φορά μήπως και σωθει κανείς
Μεταμεσονύχτια επίσκεψη στο γνωστό πολυπιπινοχώρο με προηγουμενες επισκέψεις που κινήθηκαν απο υπο μέτριες έως ανθυπο μέτριες.Βάσει στατιστικής είπα να κάνω την ανατροπή αλλά πάλι δεν έκατσε.Στην πασαρελλα εμφανίστηκαν η Ξενια ,και άλλα δυό πιπίνια που δεν θυμάμαι τ όνομά τους.Ξανθειά παρουσία ,γυρω στα 24,ύψος περι του 1.70 με ωραιο φυσικό σφιχτό σώμα και γενικότερη εμφάνιση -διάθεση που δεν σ αφήνει αδιάφορο.Μέσα αλλάζει το σκηνικό μιας και εμφανίζεται με τον αέρα μεγάλης τάνας που τα ξέρει όλα .Λεει και το μαγικό ξάπλωσε μωρό μου ,ωπου είναι το σήμα κατατεθέν ολων των ανεπιτυχών συνευρέσεων που μου έχουν τύχει.Εαν δε συνδυαστεί και με το έλα γκαβλ.......ρη μου ε τότε χτυπάς τζακ ποτ .Τα προκαταρκτικά της ειναι αστεία μιας και νομίζεις οτι ξαφνικά απέκτησες λεβιέ ταχυτήτων με την άλλη να αλλάζει νευρικά τις ταχύτητες.Πρεπει να εισαι μεθυσμένος για να πεις οτι σου αρέσει αυτο το πράγμα.Το στοματικό ηταν το ιδιο μέτριο ,κυριαρχούσαν οι μηχανικές κινήσεις καθώς και η διεκπαιρεωτική διάθεση.Τα γράμματα δεν τα παίρνει καθόλου ,στο πορνοσχολείο πρεπει να περασε με μέσον. Ο κυρίως αγώνας ηρθε σε πέρας έπειτα από πολύ εγκεφαλική προσπάθεια και χρόνο χωρίς να υπάρχει κάτι αξιον λόγου.Η αλλου για αλλου υποδοχή δεν ενόχλησε καθόλου αλλα τι να το κάνεις ,ηταν τετοιο το ξενέρωμα που δεν θα άλλαζε τίποτα.Τετοιες πορνοφάσεις προσπαθεις να τις ξεχάσεις.Τα επιπλα τα αντεχω ,η συγκεκριμενη μου εσπασε τα νευρα μιας και δεν καταλάβαινε πως άλλο πραγμα οι μεθυσμένοι ,αλλο οι υπόλοιποι.
Δηλώνει Τσεχα αλλα αυτο δεν πρέπει να παιζει.Επισης πρεπει να εμφανίζεται Κηφισου 30 και στο αδελφό studio.(Αν κάνω λάθος διορθώστε με)

Μετα την συγκεκριμμένη πορνοσυνευρεση σκεφτεσαι τα εξής

1 Τον κακό σου τον καιρό
2 Το ιδιο
3 Το χαμένο σαραντάευρο
4 Ποσο επικαιρη ειναι η κριτική του μπαρμπα TheSaint ένα χρόνο νωρίτερα

Προτεϊνεται λόγω υπηρεσιών μόνο για δεκαοχταχρονους επειτα απο μπαρότσαρκα και κατανάλωση αλκοολ η λόγω εμφάνισης για τουε λάτρεις του cybersex και των διαφημίσεων του 090.Οι υπόλοιποι ας το ξανασκεφτούν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ξένια
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 09 Φεβρουαρίου, 2013) 08 Φεβρουαρίου, 2013
Αγαπητό μου τέκνον. Γράψατε : "Δηλώνει Τσεχα αλλα αυτο δεν πρέπει να παιζει."
Θα σας απαντήσω δι ακόμα μίαν φοράν να μην πιθανολογείτε, αλλά να έχετε την βεβαιότητα (ότι "δεν πάιζει").

Κατά τα άλλα, σας ευχαριστώ θερμά για την μνημόνευση της υπό εμού αναρτηθείσης κριτικής.
06 Ιουλίου, 2013
μια απο τα ιδια και χειροτερα θα πω εγω αλλα εγω κλαιω 70 ευρω για ηθελα ανεση χρονου ο μαλακας!!4 φορεσ εχω παει στο μαγαζι και ολες εφαγα φολα!!αλλα εγω εκει...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2