Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367807
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μία κοπέλα που εδώ και αρκετό καιρό μονοπωλεί στην πρωινή βάρδια του συγκεκριμένου ιδρύματος.Αφού κοιτούσα στο site τα προγράμματα των στούντιο κάτι με τράβηξε στο να την επισκεφτώ καθώς σε αρκετές τσάρκες μου με έχει ρωτήσει πότε θα περάσω μαζί της...
Ένα γρήγορο μπάνιο στο σπίτι και κατέβηκα με το αυτοκίνητό μου προς το Γκάζι.Παρκάρισμα ακριβώς απ'έξω από το μαγαζί χωρίς ταλαιπωρία καθώς τις καθημερινές το πρωί υπάρχει κάποια σχετική ησυχία.Είσοδος στο στούντιο με την Λάουρα να εκτελεί και χρέη υπηρεσίας.Εμφανίστηκε topless στο σαλόνι με ένα μαύρο στρινγκάκι και το πλούσιο φυσικό στήθος της σε κοινή θέα.Για όσους δεν την γνωρίζουν που πιστεύω θα είναι λίγοι πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με πλούσιο στήθος,μακρύ μαλλί και όμορφο σώμα καθώς συνδυάζει αρκετά καλές αναλογίες.Αποφασισμένος ότι θα περάσω στο δωμάτιο έβγαλα αμέσως το πενηντάρικο και η Λάουρα με οδήγησε στο ανακαινισμένο δωμάτιο.
Μετά από λίγα λεπτά η Λάουρα ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσει το παιχνίδι μας...Χωρίς να χάνει χρόνο ξεκίνησε με κάποια χάδια στο σώμα μου.Δεν έχασα την ευκαιρία να πιπιλίσω το στήθος της αλλά και να τη φιλάω στο λαιμό της ανταποδίδοντας της κάποια χάδια.Πέρασμα του προφυλακτικού με το στόμα για ένα αρκετά καλό στοματικό,βαθύ με σωστή χρήση της γλώσσας,χωρίς την ενοχλητική χρήση χεριού και με καραμέλωμα στα @@@κια.Έναρξη στο σεξ με τη Λάουρα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς και εγώ να χουφτώνω το στήθος της.Συνέχεια με ιεραποστολικό δίνοντάς της κάποια πεταχτά φιλιά,αλλαγή στα τέσσερα όπου μετά από λίγα λεπτά μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου,μιλήσαμε για λίγο και με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε.Μία κοπέλα που αρκετοί από εσάς γνωρίζετε και νομίζω πως θα την έχετε ανάμεσα στα στανταράκια σας καθώς συνδυάζει όλο το πακέτο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, dmtrsxxx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού