Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824458
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάει καιρός που συνάντησα την Αλεξάνδρα αλλά είναι από τις εμπειρίες και τις συναντήσεις που θέλω να θυμάμαι.Χωρίς να γνωρίζω ποιες κοπέλες εργάζονται στο studio εκείνο το πρωινό, και αφού ήμουνα στην περιοχή για κάποιες δουλειές είπα να περάσω μία βόλτα...Έφτασα στη Φυλής με το αυτοκίνητό μου και έψαχνα αρκετή ώρα να παρκάρω καθώς τα πρωινά εκεί επικρατεί χαμός,ίσως και το μόνο αρνητικό γι'αυτό το μαγαζί!
Είσοδος στο studio με την υπηρεσία να με υποδέχεται και να με τοποθετεί στο σαλόνι.Αφού μου πρόσφερε κάτι να πιω με ενημέρωσε ότι στο studio βρίσκεται η Αλεξάνδρα και η Μπέτυ.Η Μπέτυ ήταν απασχολημένη με συναγωνιστή σε πρόγραμμα φουλ,έτσι η Αλεξάνδρα ήρθε στο σαλόνι για να τη γνωρίσω.
Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ξανθιά κοπέλα με φυσικό μεγάλο στήθος,ανοιχτόχρωμα μάτια,πλούσια θα έλεγα περιφέρεια αλλά σε καμία περίπτωση δεν την λες γεμάτη....
Εμφανίστηκε στο σαλόνι αρκετά σέξυ και χαμογελαστή θα έλεγα με κάτι πράσινα εσώρουχα.Δεν το σκέφτηκα και πολύ μίας και είμαι λάτρεις του μεγάλου στήθους και με την επιλογή του απλού προγράμματος πέρασα στο πάνω δωμάτιο στον ημιόροφο,χωρίς να περιμένω να δω τη Μπέτυ...
Λίγα λόγια για το δωμάτιο,μεγάλο άνετος χώρος σε κόκκινες και μαύρες αποχρώσεις,εξοπλισμένο με τα απαραίτητα,τηλέφωνο επικοινωνίας με την υπηρεσία,και τα απαραίτητα αξεσουάρ για τους λάτρεις το αυταρχικού προγράμματος...
Αφού έκανα ένα σύντομο ντουζ ξάπλωσα για να περιμένω την Αλεξάνδρα...Μετά από κάποια λεπτά αναμονής η ήρθε στο δωμάτιο για να γνωριστούμε καλύτερα.Με λίγα φιλιά στο λαιμό μου και κάποια χάδια στο σώμα μου η Αλεξάνδρα ξεκίνησε το παιχνίδι!Έβγαλα το σουτιέν της για να πιπιλίσω τις ρώγες της καθώς δεν άφηνα το στήθος της σε ησυχία απ' τη στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο...Συνέχεια με ισπανικό που αποτελούσε μονόδρομο θα έλεγα,διακοπή για έναρξη στοματικού σεξ με την Αλεξάνδρα να περιποιείται αργά και βαθιά όλη τη περιοχή χωρίς να αφήνει τίποτα παραπονεμένο...
Έναρξη στο σεξ στα τέσσερα με αργούς ρυθμούς,αλλαγή σε ιεραποστολικό όπου με κάποιους αναστεναγμούς αλλά και κάποια πεταχτά φιλιά σπαταλήσαμε μερικά λεπτά.Με την αίσθηση ότι το τέλος πλησιάζει τοποθετήθηκα έτσι ώστε να τελειώσω στο στήθος της,καθώς ήταν ο πιο κατάλληλος τρόπος να τερματίσουμε μία τέτοια συνεύρεση...
Με την Αλεξάνδρα να με ευχαριστεί που την επέλεξα αλλά και με ένα πεταχτό φιλί ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον,καθώς όπως μου είπε θα βρίσκεται εκεί και θα περιμένει!
Μία συνάντηση επιτυχημένη θα έλεγα καθώς η Αλεξάνδρα ήταν πρόθυμη και πιστεύω προσπάθησε αρκετά ώστε να με ικανοποιήσει και να περάσω καλά κοντά της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, dmtrsxxx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού