Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 170808
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκιναω σημερα το πρωι να παω στην εφορια Νεαπολεως στο Βαρδαρη.Φτανω,ανεβαινω στην οικοδομη και τι να δω?...η εφορια συγχωνευτηκε και μεταφερθηκε στην πλατεια Αντιγονιδων ΘυμόςΘυμός γαμω την πουτανα γαμω λεω μεσα μου...Μου την εδωσε και επειδη ειχα κατι πρωινες καυλες λεω δεν παω μεχρι κατω μπας και πετυχω την Ειρηνουλα το πουλεν μου που εχω και καιρο να τη γαμησω Κατσικογάμης.Και ετσι εκανα τελικα...

Ειρηνη μελαχρινη Ρουμανα 40 χρονων,μετρια φατσα,σφιχτο κορμι με κωλαρα και ατελειωτη ορεξη για γαμησι εδω και 2 χρονια που την ξερω εγω.Σημερα φορουσε και μαυρες μποτες χαρηκε κι αυτη που με ειδε και με την εισοδο της στο δωματιο αρχισαμε κατευθειαν το παθιασμενο μπαλαμουτι στα ορθια.Βαθια γλωσσοφιλα μπροστα στον καθρεφτη και στη συνεχεια εγω απο πισω της οπου της κατεβασα το στρινκ και εχωσα την πουτσα αναμεσα στα μπουτια της και επειδη καυλωσα αμεσως η πουτσα μου εφτασε μεχρι τερμα μπροστα και στον καθρεφτη φαινοταν σα να εχει αυτη πουτσα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Παλια τεχνικη απο τσοντες αυτη Σπασίκλας

Πεσαμε στο κρεβατι και αφου ανταλλαξαμε κι αλλα γλωσσοφιλα μου'κανε το τελειο τσιμπουκι με την καταληλη πιεση και οσο τερμα βαθος μπορουσε,δεν ηταν κι ευκολο Κουλ,ενω εγω σαλιωσα το κωλοδαχτυλο μου και της το εμπηξα βαθια στον κωλο της.Καυλωσε πολυ ετσι οποτε κατηφορισε και στα ξαδερφια τα οποια περιποιηθηκε επισης με μανια και μου χαϊδευε και την κωλοτρυπιδα.
Πατησε με τα ποδια πανω στο κρεβατι και μου'φερε το μουνι της στα μουτρα μου το οποιο εγλειψα με τη γνωστη μαεστρια και καυλωσε για τα καλα και αρχισε τα μμμμ,της γυρισε το ματι και τα γνωστα...
Γυρισε και απο πισω να της γλειψω τη σουφρα της και την εστησα ανασκελα με μαξιλαρι κατω απ'τη μεση.

Εκανα το καθιερωμενο πουτσοτριψιμο-πουτσοσφαλιαρες στο μουνι και στον κωλο της και ξεκινησαμε σ'αυτη τη σταση χωνοντας τον βαθια στο μουνι της σε αργο τεμπο οπου αυτη με τραβουσε κατα πανω της για να τη φιλαω κιολας.Στην ιδια σταση οπως ειμασταν φτυσιμο στη σουφρα της και καρφωμα το οποιο αρχικα την πονεσε αλλα σιγα σιγα γλυκαθηκε και της αρεσε οποτε και την καρφωσα σε τερμα βαθος.
Γυρισαμε και σε πισωκολλητο οπου μπηκα κατευθειαν στον κωλο της και της ζητησα να κλεισει και τα ποδια της για να στενεψει η κατασταση και το εκανε και αυτο το θηριο και το αντεξε κιολας μεχρι που εφτασα σε πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες οπως συνηθιζωΓλώσσα

Συμπερασμα...Επιμενω πως ειναι η καλυτερη σε ολα και να δεν κολλησετε στην εμφανιση και στην ηλικια σιγουρα θα μεινετε ικανοποιημενοι.Και αφου ενθουσιαστηκα πηρα το λεωφορειο κατεβηκα στα δικαστηρια και απο κει το εκοψα με τα ποδια για την νεα εφορια Νεαπολεως οπου αντικρυσα μια ουρα 30 ατομων και λεω...δε γαμιεστε και σηκωθηκα κι εφυγα ΓαμήσουΓαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.498
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2013
.....Ευχομαι μονο να μην δουμε αυριο στις κριτικες σχολιο του χρηστη ΕΦΟΡΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ με τιτλο "το ξεκωλιασμα του al pacino" με βαθμολογια 10 σε ολα!!!! Money MouthMoney MouthΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
30 Ιανουαρίου, 2013
Ηρθε το Φ.Α.Π. ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2