Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 299799
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασε αρκετός καιρός από τη γνωριμία μου με τη Βίκυ, αλλά είναι μία συνεύρεση που θέλω να περιγράψω.Επίσκεψη στο μαγαζί απογευματάκι Κυριακής μίας και έκανα τσάρκα στη περιοχή, και στα άλλα ιδρύματα του βουνού δεν υπήρχε κάτι το ενδιαφέρον...
Αφού με υποδέχτηκε η υπηρεσία με ενημέρωσε για την κοπέλα που είχε στη βάρδια και περίμενα στο σαλόνι, καθώς ήταν απασχολημένη με συναγωνιστή...

Μετά από ολιγόλεπτη αναμονή άκουσα τη Βίκυ να ανεβαίνει από τις σκάλες από το κάτω δωμάτιο.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ώριμη γυναίκα,Τσέχα κατά δήλωσή της γύρω στα τριάντα,ξανθιά,αδύνατη στο σώμα με όμορφα μακρυά πόδια,μικρό στήθος και μέτριο κατά την άποψή μου πρόσωπο.

Μόλις την είδα μίας και δεν υπήρχε κάτι άλλο αξιόλογο στην περιοχή,επέλεξα το απλό πρόγραμμα και η υπηρεσία με καθοδήγησε στο κάτω δωμάτιο.
Λίγα λόγια για το δωμάτιο,μεγάλος χώρος με τζακούζι,στρογγυλό κρεβάτι,όμορφος φωτισμός και διακόσμηση που κινείται σε Ανατολίτικο στυλ όπως και όλο το μαγαζί!Αφού γδύθηκα,χαλάρωσα στον μικρό καναπέ αναμονής που διαθέτει το δωμάτιο για να περιμένω τη Βίκυ...Η κοπέλα δεν άργησε να έρθει και αφού με καλησπέρισε δίνοντας μου το χέρι της και ένα φιλί στο μάγουλοΝτροπή.
Έναρξη στα προκαταρκτικά με τη Βίκυ να ξεκινάει κάποια απαλά χάδια στο σώμα μου.Καθώς στον καναπέ δεν εξυπηρετούσε η όλη κατάσταση συνεχίσαμε τα χάδια στο κρεβάτι...
Πέρασμα προφυλακτικού για έναρξη ενός μέτριου στοματικού χωρίς περιποίηση της γύρω περιοχής με λίγη χρήση χεριού,γαργαλίσματα στον κορμό και με εμένα να προσπαθώ για κάποιες δακτυλοσκοπήσεις στο γατάκι της.Συνέχεια με ιεραποστολικό σε γρήγορους ρυθμούς με τη Βίκυ να βγάζει κάποιους αληθοφανείς αναστεναγμούς.Μικρή διακοπή για κάποια περαιτέρω χάδια και συνέχεια με τη Βίκυ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή σε πισωκολλητό μικρής πλέον διάρκειας καθώς οι αντοχές μου με εγκατέλειψαν και εκεί η συνεδρία μας έφτασε στη λήξη της...
Καθίσαμε για κάποια λεπτά αγκαλιασμένοι και συζητήσαμε για κάποια θέματα της δουλειάς,ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον και με ένα ζεστό φιλί στο μάγουλο με αποχαιρέτησε...
Συμπερασματικά,μία ώριμη γυναίκα που προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά μαζί της με τη ζεστασιά και την απλότητα που την διακατέχει...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, dmtrsxxx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού