Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242050
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο τις πολυ καλες κριτικες που διαβασα για την Alina ειπα να δοκιμασω και εγω την τυχη μου με την συγκεκριμενη κοπελλα......σημερα ειχα ρεπο και λεω¨"Δεν περναω απ'την Δροσοπουλου να τσεκαρω την Alina που εχω ακουσει τοσα καλα λογια????".....ΚαΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑ.........Πηρα το λεωφορειο(γιατι το μερος δεν ενδεικνεται για αυτοκινητο)και κατα τισ 11.30(πρωι),εφτασα.........η τσατσα πολυ ευγενικη με υποδεχτηκε........Ηταν και ενας θειος εκει(γυρω στα 55) που ηδη περιμενε.........εκατσα και εγω και μετα απο 2 λεπτα βγηκε η Αλιναρα!!!Με ναζι,με σκερτσο,παιχνιδιαρικα μας λεει¨"Γεια σας αγορια!!!"...Φορουσε Μαυρα(κυλοτακι-σουτιεν).....Εμενα μ'αρεσε............αλλα ο θειος ηθελε να γαμησει με 20 ευρω!!!!!!καΙ ΕΤΣΙ εφυγε............και εμεινα εγω και η Αλινα!!!εχοντας ακουσει τα καλα λογια,πηρα το full Προγραμμα των 100Ε..........πηγα πανω το δωματιο(καλο το δωματιακι,καθαρο)και μετα απο κανα 10λεπτο ηρθε και η "Γατουλα"!!!!Μπηκε μεσα ολο πουτανια(με την καλη εννοια)και με διαθεση για "ναζακια".............Παιδια!!!!Η κοπελλα ειναι ΚΟΡΥΦΗ!!!!!!μπορει να μην την λες"σουπερ γκομενα"εμφανισιακα(εμενα μου αρεσε παρα πολυ)αλλα στο κρεββατι ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!Λες και ειναι η γκομενα σου!!!!Μη σας πω και καλυτερη απο γκομενα σου!!!!Αρχισε να με φιλαει(οχι στομα)παντου και να παιζει τα βυζακια της στον πουτσο μου!!!!Με τα γονατα.......με τις πατουσες.........τον "επαιζε"......Μιλαμε για ωραια γουστα!!!!και πολυ παιχνιδι(και χωρις να σου πει¨"αντε τελειωνε")αφου για κανα 15λεπτο παιξαμε(69......μασαζακι ελαφρυ..........χαμουρεματα).........εκατσε πανω μου και αρχισε το "τραμπολινο"!!!στην αρχη να κοιταω πλατη της και μετα γυρισε(χωρις να βγει απ'τον πουτσο μου!!)και απο μπροστα....επαιξα με τα βυζακια τησ(απαλα)..........σ'ολη την διαρκεια να σου μιλαει προστυχα και να σε φτιαχνει πιο πολυ!!!!μετα απο λιγο κανω και το ιεραποστολικο και λιγο πρυν χυσω την ρωταω¨"Που θες να σε χυσω,μωρο μου"......."Οπου θες,Καβλιαρη μου",μου λεει!!!Ηθελα να την χυσω στα βυζια τησ αλλα δεν προλαβα και εχυσα μεσα της!!!!!ΚΚΚΑΑΑΑΒΒΒΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Και αφου εχυσα,ενω πηγα να βγω κατευθειαν εκεινη με σταματησε με τα ποδια τησ και για κανα λεπτο ημουν μεσα!!!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ για "πεταλουδιτσα" αυτο!!!!!κατσαμε λιγο(δεν εφυγε κατευθειαν)και μιλησαμε!!!!

Φιλοι συναγωνιστες,Για μενα η ΑΛΙΝΑ ειναι ΤΟΠ στο ειδος της και αποκτησε ακομη εναν Οπαδο!!!!

Αλινακι,να΄σαι καλα Κουκλα μου!!!!!!Αξιζεις..Συνεχισε ετσι!!!!

Επισης σου Ευχομαι και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και Οτι ποθεις(Στις 24 Ιουλιου ΕΙΝΑΙ τα Γενελθια της!!!!)

Συναγωνιστες,Η Αλινα απτις 24ως 29 Ιουλιου,Θα λειπει(παει στην πατριδα της)..........Αlina,the best!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2008
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
lakisscorpio
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
633
Πόντοι:
3.025
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού