Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824446
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ακόμη και σήμερα θυμόμαστε με την Πωλίνα την πρώτη συνάντησή μας, πριν από ενάμησι περίπου χρόνο, έχοντας κι οι δυο ευχάριστες αναμνήσεις.Μια συνάντηση, η οποία με την πάροδο του χρόνου έχει προχωρήσει ένα βήμα παραπέρα, με την Πωλίνα να γίνεται το αγαπημένο μου κορίτσι του χώρου.Οπότε, σε κάθε επίσκεψή μου στην Αθήνα, δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσω απ’ το χώρο που εργάζεται, για να την συναντήσω.Έτσι, και πριν από λίγες μέρες πέρασα στο σαλόνι του 104, όπου με υποδέχτηκε η Αλεξάνδρα, η οποία εκτελούσε χρέη υπηρεσίας.Η όμορφη και γλυκιά Πωλίνα ήρθε αμέσως μετά κι έπεσε στην αγκαλιά μου, για να με καλωσορίσει.Φιληθήκαμε σταυρωτά στα μάγουλα και καθήσαμε στον καναπέ, όπου τα είπαμε για λίγη ώρα, αφού είχαν περάσει ήδη τρεις μήνες απ’ την τελευταία μας συνάντηση.Κι αφού ενημερώσαμε την ευγενική Αλεξάνδρα, πέρασα στο δωμάτιο Νο3, όπου περίμενα το Πωλινάκι.
Δεν άργησε να έρθει.Μόλις μπήκε μέσα με κάρφωσε με τα πανέμορφα, λαμπερά και τσαχπίνικα μάτια της και μ’ έριξε στο κρεβάτι.Νομίζω, ότι τα πολλά λόγια για την Πωλίνα είναι περιττά, αφού είναι γνωστή στους περισσότερους.Με λίγα λόγια, πρόκειται για ένα ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ και ΓΛΥΚΟ κορίτσι, με όμορφα, όπως προανέφερα, μάτια, σώμα με τις ΤΕΛΕΙΕΣ, σύμφωνα με τα προσωπικά μου κριτήρια, αναλογίες και το κυριότερο στητό και φυσικότατο στήθος.Η μόνη διαφορά, σε σχέση με την τελευταία συνάντησή μας, ήταν τα μακρυά και ξανθά μαλλιά της, τα οποία φώτιζαν το γλυκό πρόσωπό της, κάνοντάς την ακόμη πιο όμορφη.Μου ζήτησε να βγάλω τα ρούχα μου και να ξαπλώσω μπρούμητα στο κρεβάτι.Έβγαλε το σουτιέν της, κάθησε στη λεκάνη μου, έβαλε αρκετή κρέμα στα απαλά χέρια της και ξεκίνησε να μου κάνει μασάζ, απ’ το λαιμό, ως τη μέση αργά και αισθησιακά.Η τεχνική της καταπληκτική, τέλεια, χρησιμοποιώντας με την ιδανική πίεση εναλλάξ τα χέρια και το γυμνό στήθος πάνω μου.Με ανακούφισε και με χαλάρωσε, αποκαλύπτοντας ακόμη ένα προσόν, ένα χάρισμα, που έχει αυτό το κορίτσι..Όταν τελείωσε και γύρισα ανάσκελα, ένοιωθα σα να μου είχε φύγει ένα τεράστιο βάρος απ’ την πλάτη μου.Τόσο χαλαρωμένος ήμουν.Την τράβηξα στην αγκαλιά μου και τη γέμισα με φιλιά στο λαιμό και τα σφριγηλά στήθη της, ευχαριστώντας την για την περιποίησή της.Αμέσως μετά, ανέλαβα δράση εγώ.Την ξάπλωσα μπρούμητα και προσπάθησα να της προσφέρω λίγη απ’ την ανακούφιση, που η Πωλίνα μου είχε προσφέρει απλόχερα πριν από μερικά λεπτά.Πρέπει να τα κατάφερα αρκετά καλά, αφού τα σχόλιά της ήταν ενθαρρυντικά.
Έτσι, όπως είχα τοποθετήσει το σώμα μου από πάνω της, η Πωλίνα βρήκε την ευκαιρία και στρίμωξε τον ήδη αρκετά ερεθισμένο manager ανάμεσα στα σφιχτά κωλομάγουλά της, προσφέροντάς μου ένα διαφορετικού είδους μασάζ.
Και κάπως έτσι, ξεκίνησε η ερωτική συνεδρία μας.Η οποία περιελάμβανε άφθονα προκαταρκτικά και για τους δυο μας, 69 σε όλες τις παραλλαγές (στο πλάι, κανονικό κι ανάποδο), στοματική περιποίηση της ερωτικής περιοχής από εμένα προς την Πωλίνα και τούμπαλιν και φυσικά, το κυριότερο, σεξ σε διάφορες στάσεις.Ξεκινώντας με την Πωλίνα στα τέσσερα, σε βαθύ κάθισμα από πάνω μου, ιεραποστολικό, cowgirl, με την πλάτη της Πωλίνας γυρισμένη προς το μέρος μου και κανονικό, όπου και ήρθε το τέλος κρατώντας την σφιχτά στην αγκαλιά μου, για να νοιώθω και να αισθάνομαι το καυτό κορμί της επάνω μου.Η συμμετοχή της καθόλη τη διάρκεια της συνεύρεσης μας ήταν τέλεια, με πρωτοβουλίες κι εναλλαγές στις στάσεις του σεξ, που δε σε αφήνουν να βαρεθείς ή να πλήξεις. Το γλυκό αυτό κορίτσι έδωσε και δίνει σε κάθε πελάτη της, φαντάζομαι, τον καλύτερο εαυτό της με χαρά και προθυμία.Απόλαυσε κι ευχαριστήθηκε τη συνάντησή μας, όπως φυσικά κι εγώ.Δε χόρταινα να πιπιλάω τις γκαβλιάρικες ρόγες της, να χαϊδεύω την απαλή επιδερμίδα του κορμιού της, να ρουφάω και να γλύφω την πεντακάθαρη και περιποιημένη ευαίσθητη περιοχή της.Και να μπαινοβγαίνω στο καυτό, ζουμερό κι υγρό μουνάκι της.Μου πρόσφερε μια υπέροχη βραδυά στη ζεστή αγκαλιά της, κάνοντάς με να ανυπομονώ για την επόμενη συνάντησή μας.
Αφού μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι, τη βοήθησα να ντυθεί, αγκαλιαστήκαμε, φιληθήκαμε στα μάγουλα και κουνώντας προκλητικά μπροστά στο πρόσωπό μου το σφιχτό κωλαράκι της, το οποίο φιλοδώρησα με ένα μπατσάκι σε κάθε κωλομάγουλο, έφυγε απ’το δωμάτιο.Συνεχίσαμε την κουβεντούλα μας αραχτοί στο σαλόνι, αφού δυστυχώς δεν υπήρχε κίνηση, συζητώντας σα δυο καλοί φίλοι, για διάφορα πράγματα και κοινά ενδιαφέροντα.Πίνοντας τα ποτάκια μας, εγώ Ούρσους κι η Πωλίνα ένα αναψυκτικό (δεν πίνει εν ώρα εργασίας, όπως μου είπε), τα οποία μας ετοίμασε ο φιλικός κι ευγενικός μπάρμαν της βάρδυας, ο Χάρης (Άντζελα μας κακομαθαίνεις, αλλά μας αρέσει).Η ώρα πέρασε ευχάριστα, χωρίς να το καταλάβουμε κι έπρεπε να αποχωριστούμε.Αγκαλιαστήκαμε τρυφερά, την ευχαρίστησα για την ΤΕΛΕΙΑ βραδυά που πέρασα μαζί της, την φίλησα στα μάγουλα κι αφού της υποσχέθηκα, ότι θα ξανασυντηθούμε σύντομα, αποχώρησα, ΑΠΟΛΥΤΑ ικανοποιημένος γι’ ακόμη μια φορά, απ’τη συνάντησή μου με την Πωλίνα για να συνεχίσω τη βραδυά μου με εκλεκτή παρέα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Υπηρεσίες
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού