Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159212
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βροχερό απόγευμα Σαββάτου, επέλεξα αντί να γυμνάσω ολόκληρο το σώμα να γυμνάσω, ένα μόνο κομμάτι αυτού, με την ποιο ειδικευμένη γυμναστήρια του είδους την Αλεξάνδρα.
Δεν είναι η πρώτη φορά μαζί της, καθώς την είχα επισκεφτεί και παλιότερα και είχα αποκομίσει τις καλύτερες εντυπώσεις τότε.

Οπότε ήμουν υποψιασμένος, ότι να συναντούσα ένα νεαρό κοριτσάκι που συνδυάζει την νεανική δροσιά, με μία εμπειρία μιας 35χρονης. Είναι ένας συνδυασμός που δεν γίνεται να μην σε απογειώσει!
Γνωρίζοντας αυτά ήμουν, στο φουλ αναμμένος, από τη στιγμή που είχα αποφασίσει, ότι σήμερα πρέπει να την επισκεφτώ, όποια ώρα θα είναι εκεί!

Αυτήν την φορά, όταν την ξανασυνάντησα, μου ήταν περισσότερο χαμογελαστή και φιλική!
Έχει ακριβώς το σώμα (και το στήθος!!!!) που πρέπει να έχει μία για να θεωρείται γυναικάρα!!!!
(Γιατί πάντα γοητεύουν και θα γοητεύουν γυναίκες τύπου Μπελούτσι, Μπάρμπα (όταν ήταν νέα..), ή Κορινθίου και όχι κάποια κοκαλιάρικα μοντέλα τύπου Lima, Abrosio, που δεν έχουν ίχνος λίπους. Ti κάνεις μόνο το θεϊκό πρόσωπο???)

Οπότε έτσι να μείνεις για πάντα Αλεξάνδρα!!!!

Ένα μικρό φάουλ που δεν υπήρχε λάδι (στο STUDIO) για το μασάζ, αλλά αναπλήρωσε πλήρως με τις χαλαρωτικές κινήσεις της, τις πιέσεις της σε διάφορα μέρη και το τρίψιμο με το σώμα της (και το στήθος !! της ) για περισσότερο από ένα δεκάλεπτο.

Στο κυρίως πιάτο, σε όλα τα σημεία δείχνει να ξέρει τι πρέπει να κάνει (με το στόμα, της τα χέρια της και κάτι άλλο..) για να νιώσεις απολαυστικά.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Όλη η κατάσταση είχε πολύ καλή επικοινωνία σε όλα τα επίπεδα, χάδια και χουφτώματα.
Ήταν τα πάντα σουπερ! Ούτε κατάλαβα πόση ώρα ήμουν μαζί της (Σίγουρα πάνω από ένα μισάωρο…)

Τι επόμενη φορά ελπίζω να είναι ποιο λαδερά..
Τα δύο δωράκια σου, ήταν υπέροχα, ελπίζω την άλλη φορά περισσότερα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2013
συμφωνω απολυτα μαζι σου ζητω οι καμπυλες!!!κατω οι κοκαλιαρες μοντελες
28 Ιανουαρίου, 2013
Ζήτω οι καμπύλες!! κάτω οι χαραμάδες!! κάτω οι γυναίκες που άν μπούν σε νεκροταφείο, μετά δεν θα τίς αφήσουν να ξαναβγούν γιατί θα νομίζουν ότι τήν κοπάνισαν απο κανένα τάφο!! θέλουμε γυναικάρες βρέεεεεε!! όχι αντιερωτικά,αντιαφροδισιακά, ανορεξικά πλάσματα που αν τις στήσης απέναντι σου και τις πετάξης μιά χούφτα καλαμπόκι, δεν θα τίς πετύχης!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2